Vyhledávání zájezdu
Jeruzalém - Izrael

Jeruzalém

Izrael

,Jeruzalém

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky -

Počasí:Popis zájezdu
Mimořádná nabídka - omezený počet míst!

Termín | 26. února – 2. března | 12.–16. listopadu 2018

Cena | 14 890 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 4 900 Kč

Fakultativně | lze přiobjednat 3 večeře za 990 Kč, půldenní výlet do Betléma s průvodcem za 500 Kč, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.Časový sled programu může být upraven s přihlédnutím k aktuální situaci.
Den 1.
Večer nebo během dne odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno).
Den 2.
Přílet do Tel Avivu na letiště Ben Gurion, setkání s místním průvodcem. Transfer do Jeruzaléma, návštěva Chrámu Božího hrobu na Golgotě, osvětlená Menora (sedmiramenný svícen naproti Parlamentu), odjezd na Olivetskou horu s nejkrásnějším výhledem na město, pozorování východu slunce, údolí Kidron a Getsemanská zahrada, procházka starým vnitřním městem s Křížovou cestou, Zeď nářků, Židovská čtvrť, vyhlídka na Skalní chrám na Chrámovém návrší se starobylou mešitou Al Aksá. Ve 14.00 ubytování v hotelu v centru Jeruzaléma, po odpoledním odpočinku v hotelu možnost společné procházky rušnou obchodní čtvrtí Nového města, fakultativně večeře v hotelu, nocleh.
Den 3.
Po snídani v hotelu pokračování prohlídky: Jaffská brána, hora Sion, kostel Dormition (Usnutí Panny Marie), Davidova hrobka, židovské nové město - Velká synagoga, malebná čtvrť Jemin Moše, hotel King David, architektonicky zajímavá budova americké křesťanské organizace YMCA. Fakultativně večeře v hotelu, volno k samostatné procházce v centru města.
Den 4.
Po snídani možnost půldenního výletu autokarem do Betléma s návštěvou kostela Narození Páně - jedno z nejvýznamnějších poutních míst křesťanského světa. Odpoledne prohlídka působivého muzea a památníku holocaustu Yad Vashem (vstup zdarma), Památník dětí, Alej spravedlivých mezi národy. Návrat do hotelu místní moderní tramvají, cestou lze vystoupit na typické tržnici Machane Jehuda. Fakultativní večeře v hotelu, možnost procházky ortodoxní židovskou čtvrtí (u žen nutná dlouhá sukně). Nocleh v hotelu.
Den 5.
V časných ranních hodinách nebo během dne (dle letového řádu) odjezd na letiště Ben Gurion v Tel Avivu, odlet do Prahy nebo Vídně, po příletu možnost společné dopravy do Brna (není v ceně).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.