Vyhledávání zájezdu
Japamala resort - Malajsie - Tioman

Japamala resort

Malajsie » Tioman

, Hotel starstarstarstarstarJapamala resort

Počet termínů:

683 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Singapore - transparent 26°C


Poloha
Jedinečný resort Japamala se nachází na krásné písečné pláži ostrova Tioman a snoubí luxusní ubytování s přírodními materiály a souznění s přírodou.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě
Cena nezahrnuje
* přelet z letiště Kuala Lumpur na ostrov Tioman
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* turistickou taxu 10,-MYR/pokoj/den splatnou na místě při odjezdu z hotelu
Vybavení hotelu
Japamala resort nabízí ubytování v tzv. "sarang", což znamená v malajštině "hnízdo". Řada těchto dřevěných domů je různě rozmístěna ve stráni rezortu s úžasným výhledem na moře či přímo na písečné pláži, každý sarang je jedinečný ve svém rozvržení. V resortu jsou hostům k dispozici dvě skvělé restaurace, bar, recepce, Samadhi Spa centrum a Samadhi butik.
Vybavení pokoje
Resort disponuje několika typy pokojů s jednoduchou elegancí, již vyvažuje komfort a pohodlí. Mnoho z sarangs má privátní ochlazovací bazény a dřevěné sluneční terasy, všechny jsou klimatizované, vybaveny WIFI, dokovací stanicí pro iPod, DVD přehrávačem a kabelovou TV, minibarem a Espresso kávovarem, velkou královskou postelí, venkovní dešťovou sprchou, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů,
Stravování
Restaurace Tamarind umístěná mezi rostlinami deštného pralesa a s výhledem na pláž, podává chutné pokrmy indočínské a thajské kuchyně. Restaurace Mandi-Mandi je nejnovějším přírůstkem do sbírky estetických míst v resortu. Je vybudována na kůlech, vznáší se nad mořem asi 100 metrů od pláže. Restaurace servíruje západní speciality s italským důrazem a širokou škálu kreativních nápojů, jež si můžete vychutnávat po celý den, zatímco se sluníte na rozlehlém molu. Restaurace je otevřena pouze na obědy a večeře. Toto místo je také úžasné pro noční BBQ jež poskytuje typickou romantiku pod hvězdami.
Pro děti
Resort není vhodný pro děti do 6 let.
HODNOCENÍ TripAdvisorSport a zábava
Hosté mohou rybařit, potápět se, šnorchlovat, vydat se na výlet džunglí do místní vesnice, kolem ostrova či navštívit okolní ostrovy. Skvělou volbou je také relaxační masáž celého těla, či se mohou nechat hýčkat v místním lázeňském centru.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...