Vyhledávání zájezdu
Island - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem - Island

Island - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem

Island

, HotelIsland - letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Letecký eurovíkend na Island
USP

Vydejte se na okruh Islandské pohlednice. Kompletní balíček eurovíkendu na Island.
Popis hotelu

Vydejte se na okruh Islandské pohlednice. Kompletní balíček eurovíkendu na Island.

Program zájezdu

1. DEN
ráno odlet z Prahy do Keflavíku. Po příletu výlet na poloostrov Reykjanes – rybářská osada Hafnir, Rejkjanestá, od jehož majáku lze spatřit „Ohňový ostrov" Edey, skalní útesy a pláže v oblasti Grindavíku a oblast horkých pramenů Seltún. Odpoledne proslulé termální lázně Modrá laguna. Vykoupání a relaxace zde patří k nezapomenutelným zážitkům, bez kterých by návštěva Islandu nebyla úplná. Odjezd na ubytování do oblasti Selfossu (2 noci). Nocleh.


2. DEN
snídaně. V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády - Seljalandsfoss a Skógafoss, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Po zastávce v městečku Vík návrat na nocleh. Nocleh.


3. DEN
snídaně. Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" povede ke kráteru Kerid, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír - Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Procházka romantickou krajinou v NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa. Ubytování v Reykjavíku (2 noci). Nocleh.


PROGRAM A:


4. DEN
snídaně. Volno v Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Fakultativně celodenní výlet do oblasti - Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság (cena cca 65 €) v jehož programu bude dominantní návštěva Reykholtu, největších horkých pramenů Islandu Deildartunguhver (180 litrů vařící vody za vteřinu), kaskád vodopádů Hraunfossar tryskajících zpod lávového pole a divokého vodopádu Barnafoss. Nocleh.


5. DEN
snídaně. Prohlídka nejzajímavějších míst Reykjavíku. Odpoledne volný program s možností návštěvy termálních lázní. V případě vhodných klimatických podmínek se zájemci budou moci vydat na lodní výlet za velrybami (cena cca 60 € za 3,5 hodiny plavby) a nebo okusit jízdu na islandských koních (cena cca 90 € za instruktáž a 1,5 hodiny jízdy s místním průvodcem). V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy. Přílet po půlnoci (6. den) do Prahy.


PROGRAM B:


4. DEN


snídaně. Volno v ­Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Fakultativně celodenní výlet do oblasti ­Borgarfjördur, kraje považovaného za domov islandských ság (cena cca 65 €) v jehož programu bude dominantní návštěva Reykholtu, největších horkých pramenů Islandu Deildartunguhver (180 litrů vařící vody za vteřinu), kaskád vodopádů Hraunfossar tryskajících zpod lávového pole a divokého vodopádu Barnafoss. V podvečer transfer na letiště v Keflavíku a odlet do Prahy. Přílet po půlnoci (5. den) do Prahy.Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Na Island za dobrodružstvím! Čekají na Vás gejzíry, sopky, ledovcové laguny, vodopády, jeskyně, duhové hory a samozřejmě klenot v srdci Islandu Kverkfjöll. Vykoupejte se v Modré laguně, nejznámějším termálním koupališti na světě. Ponořte se do horské vody zelenomodré barvy a potřete se blahodárným blátíčkem.

Fakultativní služby

celodenní výlet do Borgarfjördur (rezervace a platba na místě, cca 65 €/os.)


lodní výlet s pozorováním velryb (rezervace a platba na místě, cca 60 €/os.)


jízda na islandských koních (rezervace a platba na místě, cca 90 €/os.)


koupání v termálních lázních Modrá laguna včetně jednoho nápoje a zapůjčení ručníku (dospělá osoba starší 14 let - 1 700 Kč, děti do 14 let v doprovodu dospělé osoby - zdarma)


Termální lázně Modrá Laguna vyžadují u skupin rezervaci předem včetně počtu osob. Máte-li zájem Modrou Lagunu navštívit, uhraďte příslušnou částku při zakoupení zájezdu
další služby
Cena zájezdu zahrnuje

PROGRAM A:
letenku Praha - Keflavík - Praha
dopravu na Islandu dle programu
4 noci ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
4 snídaně
služby průvodce
povinné smluvní pojištění CK


PROGRAM B:
letenku Praha - Keflavík - Praha
dopravu na Islandu dle programu
3 noci ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
3 snídaně
Služby průvodce
povinné smluvní pojištění CKPořadatel zájezdu: CK FIRO TOUR

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.