Vyhledávání zájezdu
Indický trojúhelník - Indie

Indický trojúhelník

Indie

, ProgramIndický trojúhelník

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v New Delhi - transparent 40°C


Trasa
Dillí I Džajpúr I Ágra
Trasa
Dillí | Džajpur | Ágra
Program zájezdu
1.den: Odlet z Prahy s přestupem do Dillí.
2.den: Přílet v časných ranních hodinách do Dillí, hlavního města Indie (s cca 8 miliony obyvateli třetího největšího města v zemi), transfer do hotelu, snídaně, celodenní okružní jízda městem včetně prohlídky Starého a Nového Dillí během které navštívíte Červenou pevnost, Páteční mešitu, náhrobek Móhandáse (Mahátmy) Gándhího, uvidíte Qutub Minar, Indickou bránu, prezidentský palác a Parlament. Nocleh v Dillí.
3.den: Snídaně, odjezd do Ágry, po cestě zastávka v Mathuru - místo narození Krišny, které je jedním z nejdůležitějších hinduistických poutních míst v Indii. Další zastávka v pevnosti Sikandra. Odpoledne prohlídka Taj Mahalu, okouzlujícího mauzolea, které nechal vybudovat císař Shahjahan, pro svou milovanou ženu, s cílem shromáždit zde vše nejkrásnější ze světa, dále prohlídka Červené pevnosti, která patří k největším na světě. Nocleh v Ágře.
4.den: Snídaně, odjezd do Džajpuru, hlavního města státu Rajasthan, které je charakteristické růžovou barvou fasád zdejších domů, na cestě zastávka v bájném městě Fatehpur Sikri, které bývalo hlavním městem Mughalské říše, nocleh v Jaipuru.
5.den: Snídaně, odjezd do nedalekého města Amber, návštěva pevnosti spojená s jízdou na slonech, odpoledne návrat do Džajpuru, polodenní okružní jízda „růžovým“ městem vč. návštěvy městského paláce, starověké observatoře a zastávky u nejznámější památky města - Paláce větrů, který se stal symbolem Džajpuru, nocleh.
6.den: Snídaně, individuální volno v Džajpuru s možností navštívit obchodní zónu a tržiště. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do Dillí, transfer na letiště.
7.den: V časných ranních hodinách odlet do Prahy, přílet.
Tipy pro správnou volbu
Indie, která dala světu mimo jiné učení o pomíjivosti všeho pozemského, ukazuje světu v křehkém mramorovém snu tajemný Taj Mahal. Indii nelze pochopit, lze ji pouze osobně procítit. Poznejte vše z toho nejzajímavějšího z historické i současné Indie.
Informace
• minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.
Cena nezahrnuje
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič) cca 30,- USD/osoba.
• vízum do Indie 2.990,-, na požádání zajistíme
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• dopravu po trase klimatizovaným autobusem nebo minibusem
• 5 noclehů se snídaní
• vstupy dle programu, průvodce
• zák. pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.