Vyhledávání zájezdu
Ibis Moscow Dynamo - Rusko - Moskva

Ibis Moscow Dynamo

Rusko » Moskva

, Hotel starstarstarIbis Moscow Dynamo

Počet termínů:

60 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:Ubytování
317 pokojů (koupelna, WC, TV, telefon, trezor, Wi-fi, fén, klimatizace)
Poloha
Ibis Moscow Dynamo je moderní 3* hotel. Nachází se poblíž centra Moskvy, 4 stanice metrem od největších atraktivit města, jako je Rudé náměstí nebo Kreml. Stanice metra Dinamo je vzdálena cca 1 km od hotelu.
Místo
Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie.
Vybavení
Restaurace, Wi-fi, konferenční prostory, bar, 24hodinová recepce, soukromé parkoviště, úschovna zavazadel.
Detail
K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 1 150 Kč/osoba.
Výlety
Jízdenka na turistický autobus s platností na 24 nebo 48 hodin. Nástup na Rudém náměstí. Výklad do sluchátek v AJ, NJ, RJ, IJ. Cesta trvá cca 1 hodinu, autobusy odjíždějí každých 20 minut vždy od 10:00 do 17:30.

Prohlídka Kremlu a katedrál, které se nacházejí za jeho zdmi (např. chrám Zvěstování Panny Marie, chrám Archanděla Michaela, nebo chrám Nanebevzetí Panny Marie). Výlet trvá cca 2 hodiny a začíná vždy v 10:00. Výklad v AJ, NJ, ŠJ, FJ, IJ.

Panoramatická soukromá prohlídka města s průvodcem. Během výletu si prohlédnete hlavní atraktivity Moskvy (např. Rudé náměstí, Kreml, chrám Vasila Blaženého). Doba trvání cca 2 hodiny. Výklad v AJ, výklad v jiných světových jazycích za příplatek.

Návštěva jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se 70 km severně od Moskvy. Poté následuje prohlídka města Alexandrov a jeho kremlu.
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.