Vyhledávání zájezdu
Hotelový komplex San Marino - Sahara - Chorvatsko - Kvarner - ostrov Rab

Hotelový komplex San Marino - Sahara

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Rab

, Hotel starstarstarHotelový komplex San Marino - Sahara

Počet termínů:

36 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Rab - transparent 17°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Komplex SAN MARINO
Poloha
Komplex San Marino se skládá z 5 hotelů (Veli Mel, Sahara, Rab, Lopar a Plaža). Ze San Marina do města Rab jezdí pravidelně autobus.
Koupání
Komplex je umístěn uprostřed zeleně na kraji Rajské pláže vzdálené od hotelů cca 300 m. Tato nádherná písčitá pláž, která se táhne podél pobřeží v délce 1,5 km, je raritou severního Jadranu. Najdete zde i oblázkovou pláž ve vzdálenosti cca 500 m.
Vybavení
hotel Lopar: Klimatizované 2-lůžkové pokoje s hyg. zařízením, SAT TV a balkonem. Hotel Veli Mel: Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízením, SAT TV a balkonem. Hotely Sahara, Rab: Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízením a SAT TV. Pokoje nemají balkony, ale francouzská okna. Hotelový servis zabezpečuje centrální restaurace, kavárna, aperitiv bar, terasa s hudbou, směnárna. Všechny hotely mají Wi-Fi zdarma.
Služby
Ubytování s polopenzí formou švédského stolu. U večeře je nápoj zdarma (0,2 l vína, piva, minerální vody nebo džusu). Animace v hlavní sezoně.
Speciální nabídka
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.
Tipy na výlety
Baška, město Rab, fishpicnic, katamaránem do Rijeky.
Doprava
a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.590 Kč/os + příplatky za vybraná nástupní místa.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den dětská postýlka - 900 Kč
Sport
V blízkosti se nachází sportovní centrum - tenisové kurty, hřiště na košíkovou, odbíjenou, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, tobogán.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...