Vyhledávání zájezdu
Hotel Vista - Česká republika - Kralický Sněžník

Hotel Vista

Česká republika » Kralický Sněžník

Dolní Morava, starstarstarstarHotel Vista

Počet termínů:

133 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VISTA - Dolní Morava
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností dětské přistýlky: Spr.+WC, fén, minibar, Wi-Fi internet, LCD TV/SAT, trezor, telefon, balkón. Přistýlka = rozkládací lůžko 90 cm x 200 cm. 1 - lůžkové pokoje SUPERIOR jsou na poptávku.
b) 4 - lůžkové rodinné pokoje FAMILY (dva 2 - lůžkové propojené pokoje), 2 koupelny + WC, fén, minibar, Wi-Fi internet, LCD TV/SAT, trezor, telefon, balkón. Min. a max. obsazenost pokoje 2 dospělí a 2 děti do 15 let.
Každý pokoj má vlastní uzamykatelnou lyžařskou skříňku s vysoušeči, v létě je možnost úschovy kol.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.
Poloha
Wellness hotel Vista**** je horský hotel s vysokou kvalitou všech nabízených služeb a aktivit. Nachází se v centru lyžařského střediska, přímo pod sjezdovkou u nástupní stanice čtyřsedačkové lanovky. Je součástí relax & sport resortu Dolní Morava (740 -1140 m) ležícího v překrásném horském údolí pod vrcholem Králického Sněžníku (1424 m) a patřícího mezi nejmodernější areály v České republice.
STRAVA
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (3-chodové menu nebo bufetové stoly - podle obsazenosti hotelu) a obědů na místě.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
STEZKA V OBLACÍCH / SKY WALK
• 55 metrů vysoká stavba poblíž chaty Slaměnka, nedaleko horní stanice lanovky Sněžník, v nadmořské výšce 1116 m n.m
• na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě i s kočárky a invalidními vozíky
• z vrcholu se naskytne výhled na masiv celého Králického Sněžníku, v dálce i na hlavní hřeben Jeseníků, případně Krkonoš
• odvážnější mohou k cestě dolů využít unikátní částečně průhledný tobogán

Přímo v hotelu a v jeho těsné blízkosti jsou obrovské možnosti sportovních volnočasových aktivit:
Jarní, letní a podzimní aktivity:
• Bobová dráha s osvětlením 1 200 m
• Půjčovna vozítek Segway X2 (terénní verze)
• Půjčovna koloběžek
• Šlapací káry Berg
• 12-ti košové hřiště na Disc Golf - zábavná hra na principu golfu, hází se frisbee disky
• Lanové centrum - 5 okruhů různých obtížností, vysoké lanové překážky ve výšce až 17 metrů nad zemí
• Power Fan - volný pád ze 13 m
• Double Big Swing - obří tandemová houpačka
• Mamutíkův vodní park
• Lesní zážitkový park
• Pískový svět
• Dětský Fun park
• Dětské cyklo hřiště
• Lanové přejezdy lesem
• Horolezecká věž
• Letní provoz lanové dráhy Sněžník s možností vývozu kola, kočárku (v červenci a srpnu jede denně, v květnu a červnu, září a říjnu jede v sobotu a neděli)
• Cyklo trasy Single Trails
• Hustá síť značených turistických a cykloturistických tras

Informace o aktuálních provozních dobách naleznete ZDE.

Turistika na Dolní Moravě:
Poznejte krásu zdejší přírody pěšky nebo na horském kole. Lanovka vás vyveze na hřeben k chatě Slaměnka, odkud vede síť nádherných zpevněných cest pro horská kola, nebo horských pěšinek a stezek pro pěší turisty v celé oblasti masivu Kralického Sněžníku. Nechejte se unést nádhernými výhledy do okolí na ostatní vrcholy Jeseníků. Pohodlně se po značených hřebenových turistických trasách můžete vydat třeba na vrchol Kralického Sněžníku (1424 m n.m.) se sochou slona z roku 1932 (nepsaný symbol Králického Sněžníku), k prameni řeky Moravy, na polskou stranu hřebene, nebo až do Hynčic či Starého Města pod Sněžníkem. Z vrcholu Králického Sněžníku „STŘECHY EVROPY" je vidět celý hřeben Hrubého Jeseníku a Orlické hory, za dobré viditelnosti lze spatřit Olomouc, Beskydy, Krkonoše a polské Soví hory.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Stezka v oblacích (vzdálenost 3,3 km), 1 116 m. n. m.
Stezka vysoká padesát pět metrů, z vrcholu budete mít výhled na celý masiv Králického Sněžníku, Jeseníky, Suchý vrch a Krkonoše. Pro milovníky zábavy a dobrodružství je na Stezce několik adrenalinových atrakcí.
Provozní doba (bez záruky): viz webové stránky
Vstupné (bez záruky): S lanovkou tam a zpět - dospělí 350 Kč, děti 3 - 15 let 190 Kč, děti do 3 let zdarma, rodinné vstupné: 790 Kč, bez lanovky - dospělí: 200 Kč, děti: 3 - 15 let: 120 Kč, děti do 3 let: zdarma, rodinné vstupné 500 Kč

Klepáč (vzdálenost 6,6 km), 1 143 m. n. m.
Dvaceti pětimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Orlické hory, Suchý vrch, Jeseníky, Krkonoše, Polsko. Pravděpodobně nejmladší rozhledna, která se nachází v masivu Karlického Sněžníku. Věž byla v roce 2011 poškozena bleskem.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY
K zapůjčení župan na pokoj.

Dětská postýlka včetně lůžkovin je ZDARMA.

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, JCB, Diners Club, Visa Electron, Discover.
DÍTĚ
Ve 2 - lůžkovém pokoji s přistýlkou jedno dítě do 7,99 let na samostatné přistýlce se snídaní ZDARMA. Možnost dalšího dítěte do 2,99 let s rodiči na lůžku se snídaní ZDARMA (v pokoji s přistýlkou není již místo pro postýlku).
Ve 4-lůžkovém rodinném pokoji mohou být dvě děti do 14,99 let se snídaní ZDARMA - v doprovodu 2 dospělých osob. Rezervace dvou dětí zdarma je možná pouze přes dispečink CK.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
hotelový krytý bazén (15 x 5 m), koupaliště Králíky (6 km), přehrada Pastviny (20 km).
Parkování
parkování před hotelem za závorou 100 Kč/den
parkování v garáži 200 Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
500,- Kč/den
Poznámka
Celý objekt hotelu je nekuřácký, kromě baru Klepáč, k dispozici 3 pokoje pro hosty kuřáky.
Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 24:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod. poslední den pobytu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RODINNÁ DOVOLENÁ
Pobyt na 2 noci s libovolným nástupním dnem zahrnuje:
• 2x ubytování se snídaní (bufetové stoly)
• služby uvedené v odstavci DÁLE PRO VÁS
CELKOVÁ KAPACITA
106 pokojů s 217 lůžky, téměř všechny pokoje mají možnost přistýlky.
Téměř ve všech pokojích je balkon s nádherným výhledem do hor nebo na sjezdovku.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: uvítací drink, vstup do wellness centra (bazén, vířivka, sauna, pára, Kneippova lázeň, ochlazovací bazének, odpočívárna, zážitkové sprchy), do fitness a tělocvičny, do dětské hotelové herny (venkovní i vnitřní), animační programy, dárek pro děti při příjezdu, dětský Fun park (dle provozních dob), letní lanová dráha Sněžník (v červenci a srpnu jede denně, v květnu a červnu, září a říjnu jede v sobotu a neděli), kulečník a biliár, knihovna, tenisové kurty (1 hod. denně/pokoj), Wi-Fi v celém hotelu, vybavení pro děti a baby pointy, úschovna kol, rekreační poplatek.
REKREAČNÍ POPLATEK
0,- Kč/den
PROČ K NÁM ?
Proč Wellness hotel Vista:
• hotel se nachází v centru lyžařského střediska, přímo pod sjezdovkou u nástupní stanice čtyřsedačkové lanovky
• nejlepší místo pro Vaši relaxaci a odpočinek s možností různých sportovních aktivit během celého roku
• hotel je vhodný pro rodiny s dětmi
• nádherná příroda, kvalitní služby
• certifikován v HSU (Hotel stars)
Vybavení
2 restaurace, letní terasa, lobby bar, noční bar, recepce non stop, Wi-Fi internet v celém hotelu, úschovna kol, vyhřívané skříňky na lyže a snowboardy, kongresové prostory (celková kapacita až 350 osob, denní světlo, nejmodernější AV technika), podzemní garáže (70 míst).
WELLNESS CENTRUM - bazén (15 x 5 m), vířivka, saunový ráj (finská sauna, parní lázeň), Kneippova lázeň, zážitkové sprchy, odpočívárna, široká nabídka masáží (klasické, aroma, Jávské, atd.), koupele, zábaly (např. bahenní zábal Rassoul) a další wellness procedury.
SPORTOVNÍ AKTIVITY: bowling, golfový trenažér (60 hřišť), kulečník, biliár, tělocvična (12 x 9 m), fitness, stolní tenis, 2 osvětlené venkovní kurty na tenis a míčové hry, půjčovna terénních vozítek Segway, půjčovna elektrokol, lanová dráha Sněžník - nástupní stanice na lanovku je přímo před hotelem Vista, největší lanový park v České republice, multifunkční věž - Powerfan (volný pád z výšky 13 m), Big Swing (velká obří houpačka), lanovky, bobová dráha; Disc golf Park (házení plastových talířů do košů), nabídka tandemových letů paraglidink.
PRO DĚTI: vnitřní herna, venkovní hřiště, ski park,fun park, Mamutíkův vodní park.
V hotelu jsou 3 dvoulůžkové pokoje pro handicapované hosty a téměř do všech částí hotelu je bezbariérový přístup. Celý objekt hotelu je nekuřácký, kromě baru Klepáč, k dispozici 3 pokoje pro hosty kuřáky.

Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako HOTEL****. Více informací o certifikaci najdete ZDE.
PŘÍJEZD AUTEM
Po příjezdu do obce Dolní Morava pojedete 4 km po hlavní silnici, po pravé straně za parkovištěm a chatou U Slona, kde je také lanovka, zahnete nahoru doprava, po 800 m uvidíte po pravé straně hotel Vista.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Dolní Moravy (1 km).

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Lichkova (15 km).

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...