Vyhledávání zájezdu
Hotel Veľká Fatra - Slovensko - Velká Fatra

Hotel Veľká Fatra

Slovensko » Velká Fatra

Turčianske Teplice, Hotel starstarstarHotel Veľká Fatra

Počet termínů:

241 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze, All inclusive

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VELKÁ FATRA - Turčianské Teplice
Ubytování
2 - lůžkové pokoje *** s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč nebo křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, Wi-Fi, balkon (většina pokojů).
Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
STRAVA
Polopenze nebo plná penze - bufetové stoly. U balíčku Wellness GOLD - All Inclusive vč. celodenní konzumace vybraných nápojů. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
DALŠÍ SLUŽBY
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační) Celodenní vstup: 16,60 € 3-hodinový vstup: 12,95 € 2-hodinový vstup: 10,95 € Vstup na večerní koupání: 8,30 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 32,9 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 29,9 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
DÍTĚ
Jedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA! Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA! Dítě zdarma povoleno v pokoji při obsazení dvou pevných lůžek. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUAPARK a platí v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
Parkování
Nehlídané parkoviště bez poplatku. Garáž: 3,30 EUR/den (nutno rezervovat dopředu)
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
Poznámka
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Velká Fatra a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze a All Inclusive začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Velká Fatra od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - 1x vyšetření / konzultace - 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování služby pro děti: - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - vyšetření / konzultace, - 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
VÍKEND (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování - 2x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Zeus - klasická částečná masáž, - 1x vířivá koupel, - 1x saunový svět (finská a infra sauna), - 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU, - 1x bylinková parní sauna, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
HARMONIE léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování , - 7x polopenze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 12x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
HARMONIE MINI (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování , - 4x polopenze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 8x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
WELLNESS MINI (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování , - 3x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Lazuritový perličková koupel, - 1x speciální masáž, - 1x Zeus - klasická masáž částečná, - 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU, - 1x bylinková parní sauna, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování
CELKOVÁ KAPACITA
496 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05 EUR/den
AKČNÍ NABÍDKA
LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
PROČ K NÁM ?
Proč lázeňský hotel Velká Fatra Turčianské Teplice: - komfortní ubytování - procedury a další služby dostupné suchou nohou - internet na pokojích Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
Vybavení
Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...