Vyhledávání zájezdu
Hotel Skála - Česká republika - Český ráj

Hotel Skála

Česká republika » Český ráj

Malá Skála, Hotel starstarstarHotel Skála

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Turnov - transparent 12°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SKÁLA - Malá Skála
Ubytování
2, 3 a 4 -lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Na ověření je možný jednolůžkový pokoj. NELZE neobsazené lůžko v pokoji 1/3 a 1/4.
Poloha
Hotel je situován v malebné vesničce Malá Skála na "Zlaté stezce Českého ráje". Malá Skála je dlouhodobě označována za PERLU Českého ráje. Překrásné přírodní scenérie jsou protkány turistickými a cyklistickými trasami.
STRAVA
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - 2 chodové menu (polévka+hlavní chod nebo salát+hlavní chod nebo hlavní chod+dezert) výběr z 2 hlavních jídel. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
V blízkosti hotelu je půjčovna kol, tenisové kurty, centrum outdoorových sportů, beach-volejbal, antukový kurt na nohejbal, dětské atrakce (trampolína, lezecká stěna) a největší lanové centrum v Libereckém kraji. Nespočet turistických a cyklistických tras v překrásné přírodě i spousta lezeckých možností v jedinečných přírodních sceneriích Českého ráje, splouvání Jizery na kanoích a raftech, projížďky v přírodě na koních a další. TIPY NA VÝLETY * Největší skalní hrad v ČR Vranov s Panteonem - Skalní bludiště KALICH a CHLÉVIŠTĚ - Šťastná země - dětský areál v Radvánovicích u Trunova - Rumcajsova ševcovna - Jičín - Muzeum panenek a medvídků - Troskovice - Kozí farma s výletním areálem v Pěnčíně - Boučkův statek 100m od hotelu Skála*** - Dlaskův statek v Dolánkách - Rozhledny - Kozákov, Kopanina a další - Zámky a hrady - Sychrov, Trosky, Kost, Lemberg, Frýdštejn, Hrubý Rohozec a další - Velké množství golfových hřišť v okolí - ZOO a botanická zahrada v Liberci
DÍTĚ
Jedno dítě do 4,9 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
ŽLUTÁ PLOVÁRNA - replika předválečné plovárny 300 m (travnatá pláž, zapůjčení, lodí, kajaků, raftů, kol, čtyřkolek apod.). Koupaliště Frýdštejn 2 km Koupaliště Turnov nebo Železný Brod 6 km.
Parkování
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
150 Kč/den
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 platí ve všech termínech. SLEVA 14=12 platí v termínech: 01.04. - 01.10.17
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: - ZDARMA dítě do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) - ZDARMA úschova kočárků a kol - DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr - větší pokoje - dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna - dětská herna a hřiště Není zajištěno hlídání dětí.
UPOZORNĚNÍ
V hotelu nebude pro rok 2017 provozována sauna, masáže a není zajištěno hlídání dětí v rámci projektu Dovolená s dětmi. Oprava k 30.1.17 - parkování zdarma, pes nebo zvíře za 150 Kč/den.
CELKOVÁ KAPACITA
70 lůžek.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: parkování, Wi-Fi, dětský koutek, úschova kol, propagační materiály s mapou.
REKREAČNÍ POPLATEK
15 Kč/den
PROČ K NÁM ?
PERLA ČESKÉHO RÁJE, LEŽÍCÍ NA ZLATÉ STEZCE ČESKÉHO RÁJE! Ubytování na Zlaté stezce Českého ráje, určeno pro všechny věkové kategorie, turistické a cyklistické výlety.
Vybavení
Restaurace, která nabízí kvalitní pokrmy z regionálních čerstvých produktů, vinný lístek s kvalitními víny z Moravy, zdravou výživu i dětské menu, bar, Wi-Fi v restauraci, výtah, venkovní zastřešená terasa s grilem. Kulečník, dětský koutek. V blízkosti jsou tenisové a volejbalové kurty, lanové centrum, půjčovna kol a sportovních koloběžek, půjčovna lodí, raftů a kanoí.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd od Turnova směr Harrachov po E65, odbočit na Malou Skálu. Parkování u hotelu. Trasa: Praha - Malá Skála 95 km Brno - Malá Skála 294 km
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Malé Skály - zastávka 300 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Malé Skály - nádraží 300 m. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...