Hotel Radin A, Slovinsko, Radenci, 19.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 135788350

Hotel Radin A

Slovinsko » Radenci

, Hotel starstarstarstarHotel Radin A

Termín:

19.3.2018 - 21.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 380 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Radin
Ubytování
oba hotely disponují dvoulůžkovými pokoji (některé s možností přistýlky) s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), minibarem, sejfem, SAT-TV a klimatizací/topením, župan. Některé pokoje mají balkón. Pokoje budovy B hotelu Radin jsou vybaveny dvojlůžkem o šířce 140 cm a nemají balkón.
Poloha
hotely Radin a Izvir tvoří společně s lázeňským areálem jeden propojený komplex. Hoteloví hosté tak využívají služeb celého moderně vybaveného komplexu (neomezený vstup v ceně do termálního komplexu, jednou denně vstup do světa saun).
Název hotelu
Hotel RADIN ****
Vybavení
hotely jsou vybaveny recepcí, lobby, bary, restaurací, kavárnou, výtahy, obchůdky se suvenýry a textilem, kadeřnickým a kosmetickým salónem, sálem s minerálním pramenem (zdarma léčebná pitná kúra), dětským koutkem, posilovnou a vnitřními i venkovními bazény, saunami (finská, bylinková, parní, venkovní s vířivkou, UV-sauna - vstup do hotelových saun zdarma 1x za pobyt do 15:30 hod.), soláriem. Parkování bezplatně u hotelu. Tenisový kurt za poplatek. Wi-Fi je bezplatně k dispozici v pokojích hotelu Radin - budova A, připojení kabelem bezplatně v pokojích Radin B, hotel Izvir nemá v pokojích přístup k internetu. Od pondělí do soboty ranní gymnastika a aqua fitness.
Stravování
polopenze formou švédských stolů v hotelové restauraci (možnost zajištění dietní či vegetariánské stravy)
Slevy a výhody
Slevy: dítě do 6 let zdarma (na pokoji s dvěma dospělými, nebo v jednolůžkovém pokoji s jedním dospělým bez nároku na lůžko), dítě do 6 let - SLEVA 50% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), dítě 6-12 let - SLEVA 50% (na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji se dvěma dospělými), dítě 6-12 let - SLEVA 30% (ve dvoulůžkovém pokoji s jedním dospělým), přistýlka pro osobu strarší 12 let - SLEVA 10%
Upozornění
Cena zahrnuje: ubytování na osobu a jednu noc, polopenzi formou bufetu, neomezený vstup do termálních lázní radenci včetně odjezdového dne (propojeno koridorem s hotely), 1x vstup do sauny v hotelu do 15:30 hod, zapůjčení županu, ranní gymnastika a aqua fitness (pondělí až sobota), pitná kúra léčivou minerální vodou, parkovné na hotelovém parkovištiCena nezahrnuje: lázeňskou taxu ve výši cca 1,27 Euro/os./noc, registrační poplatek 1,- Euro/pobyt (platí se na místě), dopravu, komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den
Poznámka
Lázně RADENCI - světově proslulé lázně vyhlášené zejména pro své blahodárné účinky pro pacienty trpící kardio-vaskulárními onemocněními. I krátkodobý pobyt v lázních má mimořádné léčebné a také preventivní účinky. Léčivá minerální voda pomáhá také k prevenci a léčbě poruch metabolismu a neurologickými onemocněními. Lázeňský komplex nabízí 10 bazénů o ploše 1460 m2, vnitřní a venkovní bazény (33-37 °C), plavecké a dětské bazény, saunový svět (6 druhů saun). Mimořádná kombinace termální vody, léčivého bahna, pitného režimu a bioklimatu, ale také možnost návštěvy místních vyhlášených vinic a centra městečka dělá s těchto lázní ideální místo pro kratší i delší pobyty. Radenci se nacházejí 20 km od dalších vyhlášených lázní Moravske Toplice (Terme 3000), 40 km od Mariboru a cca 50 km od Ptuje.
Náš názor
perfektní kombinace léčebného či preventivního působení léčivé vody, relaxace a odpočinku, možnost řady výletů do okolí
Pořadatelem tohoto zájezdu je BON TON s.r.o., IČ 25390589.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK