Vyhledávání zájezdu
Hotel Park - Slovinsko

Hotel Park

Slovinsko

, Hotel starstarstar

LM


Hotel Park

Počet termínů:

232 termínů / 232 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Popis:
Zasloužený odpočinek ve Slovinsku v termálních lázních s více než 600letou tradicí! Ubytování v hotelu Park*** s polopenzí, první dítě na přistýlce do 11,99 let zdarma
Ubytování v hotelu Park***
Lázně s více než 600letou tradicí - Terme Dobrna
První dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma
WiFi v hotelu zdarma
Stravování formou polopenze
Vlastní doprava
Lázně Terme Dobrna

Lázně Terme Dobrna jsou nejstarší slovinské termální lázně s více než 600letou tradicí. Mírné podnebí bez mlhy a mrazivých větrů již v pravěku přilákalo první obyvatele ke stavbě sídliště na blízkém kopci Gradišči. První písemná zmínka o lázních a termálním prameni pochází z roku 1403. Od roku 1542 je termální voda v Dobrně uznána jako ideální prostředek při léčbě gynekologických a urologických nemocí, revmatizmu a jemu podobných onemocnění, při nemocech a zranění pohybového aparátu. Má léčivé účinky také na pacienty s periferním onemocněním žilního systému, pacienty s neurologickými problémy, s cukrovkou, zvýšeným krevním tlakem, lehčími nemocemi srdce a dýchacích orgánů.


Hotel Park***

Hotel Park je ideální volbou pro strávení volného času v klidném prostředí a v nádherné přírodě. Hotel je obklopen parkem a lesy. Mezi vybavení hotelu patří recepce, restaurace, saunové studio Tisa, WiFi (zdarma). Wellness centrum se nachází v hotelu Vita, který je vzdálen 300 m.


Ubytování v hotelu Park***

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV. Pokoje v podkroví jsou vybaveny navíc klimatizací.


Stravování formou polopenze
Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu
Lázeňský park Terme Dobrna

V Lázních Dobrna jsou 3 hlavní léčivé složky. Je to termální voda, bahno a rašelina. V centru krásy a masáží se můžete těšit na nejmodernější přístroje k péči o tělo a obličej.


Centrum saun

Se rozprostírá na 500 m2. Energie pozitivních krystalů na Vás zapůsobí stejně blahodárně jako tradice uvolnění a čištění organismu v naší oáze klidu, osvěžení a uvolnění.


Finská sauna s krystalovou terapií
Parní sauna
Parní sauna se solí
Bazény

Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35°C až 36,5°C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu.


Vnitřní bazén s teplotou 32°C
Venkovní bazén s teplotou 28 - 29°C
Vnitřní dětský bazén s teplotou 32°C
Venkovní dětský bazén s teplotou 32°C
Perličková koupel s teplotou 35 - 36°C
Koupele 32 - 34°C
Důležité informace
Check in od 13.00 hod., check out do 11.00 hod.
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...