Vyhledávání zájezdu
Hotel Panská - Česká republika - Jižní Čechy

Hotel Panská

Česká republika » Jižní Čechy

, Hotel starstarstarHotel Panská

Počet termínů:

222 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bechyně - Hotel PANSKÁ
Poloha
v centru velmi pěkného lázeňského města Bechyně. Hotel je součástí zámeckého rezortu.

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Tábora. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky.
Balíček 1
Pobytový balíček Romantický balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), 2x večeře (1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x 45 min. relaxační masáž.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic Walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT (2+1 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí, parkování, WiFi.
Balíček 4
Pobytový balíček Pobyt 50+ (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., 1x 45 min. aromaterapeutickou masáž, 1x regenerační zábal zad, 1x relaxační masáž šíje, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení Nordic Walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,- Kč/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal
Balíček 7
Zažijte historii Jižních Čech v plné kráse. Jedinečný balíček - CESTOVÁNÍ ČASEM (4 noci) zahrnuje: 4 noci s polopenzí, půlhodinovou projížďku s kočím v kočáře, 2x 3hod kurz s možností výběru témat (Zpracování mléka - ruční výroba másla a sýrů; Tradiční zpracovávání obilí až po chléb; Zpracování vlny - od ovečky po svetr), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč, pozdní check-out do 12:00 hod.
Balíček 8
Pobytový balíček Jarní gurmánský pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (bufetová snídaně, 1x degustační 5chodové menu "Petra Voka" doplněné výběrovým vínem, 1x tříchodové jarní menu), 1x čerstvé ovoce a lahev sektu na pokoj, 1x 30 min. masáž krku a šíje, parkování, WiFi.
Balíček 9
Pobytový balíček Velikonoční balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (3x snídaně, 2x 2chodová večeře, 1x speciální velikonoční 3chodové menu), 1x 30 min. relaxační masáž krku, zad a šíje (omezená kapacita), 1x 30 min. Aromaterapeutickou koupel, mapu Bechyně a okolí, 1x poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150 Kč, 20% sleu do Muzea čokolády v Táboře, parkování, WiFi.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, bar, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, hrací koutek v restauraci a strava; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1-3lůžkové pokoje, některé s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), minibar. Pokoje Economy (do dvora, podkrovní bez výtahu, oddělené postele, nemají minibar), pokoje Standard (rustikální nábytek). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
snídaně nebo polopenze - dle výběru pobytu (snídaně bufet nebo servírované při menším počtu ubytovaných, večeře servírované 2 chody). Pro obědy je možno využít nabídku v hotelové restauraci.
Sport a volný čas
Koupaliště v Bechyni nebo pískovna Cihelna (2 km), tenis (700 m), golf (6 km)

V okolí Bechyně najdou milovníci turistiky lokality s dobře značenými stezkami jak pro pěší, tak pro cykloturisty. Často navštěvovaným místem je údolí Lužnice pod Bechyní, kde skalní masiv obklopující řeku vytváří mimořádně romantická místa. Romantická příroda s malebnými zákoutími láká i k posezení. Řeka Lužnice je rájem rybářů.

Dominantou náměstí s řadou historických domů je děkanský kostel sv. Matěje. Kostel vznikl na přelomu 13 a 14. století a dnešní podobu získal po přestavbě v roce 1740.

Komplex bechyňského zámku je veřejně přístupný a prohlídková expozice představuje především historicky nejvýznamnějšího majitele panství Petra Voka z Rožmberka.

V bývalé zámecké sýpce je umístěno muzeum Vladimíra Preclíka, v bývalém zámeckém pivovaru jsou umístěny výstavní expozice keramiky Alšovy jihočeské galerie, tvořené převážně exponáty z mezinárodních keramických sympozií.

Hasičské muzeum s unikátní sbírkou staré hasičské techniky bylo v roce 2013 přestěhováno z náměstí T.G. Masaryka do budovy vedle autobusového nádraží.

V roce 2006 zahájilo provoz Muzeum turistiky, které provozuje Klub českých turistů.

V roce 1903 vyjela poprvé na trať Tábor-Bechyně elektrická vlaková souprava z dílny Ing. Františka Křižíka, první elektrifikovaná železnice v bývalém Rakousku-Uhersku.

V roce 1928 překlenul hluboké údolí Lužnice ve výšce 50 m nad řekou svým odvážným obloukem nový železobetonový most, nazývaný "Bechyňská duha".

K návštěvě jsou vhodná i další zajímavá místa v okolí Bechyně. Za všechny jmenujme např. Černickou oboru, řetězový most ve Stádleci nebo zříceninu hradu Dobronice.

Golfové hřiště v Bechyni (vzdálenost od hotelu 500 m) –s devíti jamkami. Součástí je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál po nácvik krátké hry. Pro firmy a kolektivy je možnost zajímavých golfových programů, tzv. golfové akademie, vedené zkušenými golfovými trenéry a cvičiteli. Program je organizován lehkou a zábavnou formou. Při těchto golfových akademiích se účastníci seznámí se základy golfových pravidel, etiky, golfovými zvyklostmi, pod vedením trenérů se naučí odpalovat golfový míček na dlouhé i krátké vzdálenosti, trefovat se do jamky a mohou se zúčastnit golfových soutěží a obdržet připravené ceny.

Jižní Čechy jsou ideální místo pro jízdu na kole, nachází se zde spousta cyklostezek. Cyklostezka Hluboká nad Vltavou – České Budějovice – celková délka trasy 22km – Z Hluboké nad Vltavou do Českých Budějovic vede po obou březích řeky Vltavy cyklostezka. Na levém břehu je celá asfaltová a hojně ji využívají jak cyklisti, tak i in-line bruslaři. Na pravém břehu je cyklostezka vyasfaltovaná pouze zčásti, zbytek vede po zepvěné přírodní cestě. Její předností je, že není tak vytížena. V obou případech má cyklostezka rovinatý profil a je vhodná pro všechny věkové kategorie i pro jízdu s cyklovozíkem.

Cyklostezka Z Lipna nad Vltavou do Přední Výtoně – celková délka trasy 12 km – tento nenáročný výlet je vhodný pro nejmenší cyklisty a in-line bruslaře, kvalitní asfaltová cyklostezka značená jako cyklotrasa č. 7 vede rovinatým terénem. Na jižní straně přehrady vodní nádrže Lipno se nachází velké parkoviště. přejdeme křižovatku a vydáme se cyklostezkou lemující jižní břeh Lipna. Na začátku musíme dát pozor na kratší menší sjezd, pak už se vezeme téměř stále po rovině. Hlavně v letních dnech je příjemné, že stezka je od břehu Lipna i od souběžné silnice oddělena stromy. Po 6 kilometrech jsme v Přední Výtoni, kde se můžeme občerstvit. Po návratu k přehradě si lze výlet prodloužit a projet se cyklostezkou z Lipna nad Vltavou do Frymburka. Případně je možné vytvořit okruh za pomoci přívozu z Frýdavy do Frymburka. Z Přední Výtoně do Frýdavy se dostaneme cyklotrasou po vedlejší silnici.

Plavecký stadion Tábor (vzdálenost od hotelu 30km) – V areálu Plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností parních komor dlouhý 25 metrů, dětský bazén pro děti do 8 let dlouhý 6 metrů, otevřený venkovní areál s brouzdalištěm, tobogánem a individuálním relaxačním centrem.

Lázně Bechyně (vzdálenost od hotelu 950 m) – Jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, které byly dříve a jsou i dnes známé pro svůj léčebný standard a pro klientský přístup. Léčí především atritidy a artrózy, bechtěrevovu chorobu, nemoci nervového ústrojí a mnoho dalších.

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou – Areál nabízí stavby jako je dětský dřevěný hrad, obří vzduchová trampolína, různé prolézačky, skluzavky, lezecké stěny, vstupní bránu s posezením a další atrakce. Součástí areálu je mimo jiné také ohniště, místo pro rybaření a dřevěný vstup do řeky s odrazovým prknem, sportovní vybavení si můžeme přinést vlastní nebo zapůjčit. V areálu jsou mimo jiné 2 baseballová hřiště, 4 kurty na plážový volejbal, 3 stoly na stolní tenis, víceúčelové hřiště. Součástí je i Adrenalin park s lanovým centrem a dalšími atrakcemi.
Cena zahrnuje
ubytování se stravou (dle výběru pobytu), parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Pobytový balíček Romantik (2 noci) zahrnuje navíc: snídani v restauraci (možnost požádat o snídani na pokoj), láhev sektu na pokoji při příjezdu, překvapení pro dámu na pokoji, poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., 20% slevu na vstup do Muzea čokolády v Táboře, 1x relaxační masáž v délce 45 min., 1x tříchodové speciální menu při svíčkách v hotelové restauraci, 1x dvouchodové české menu v hotelové restauraci.
Balíček 2
Pobytový balíček Dámská jízda (2 noci) zahrnuje navíc: 2x fitness snídani v hotelové restauraci, 2x dvouchodové menu, 1x kosmetický balíček jako dárek, 1x welcome drink láhev sektu na pokoj, zapůjčení Nordic walking holí, profesionální líčení a kosmetické poradenství, 1x čokoládový detoxikační zábal a masáž lávovými kameny.
Balíček 3
Pobytový balíček Pobyt ve všední dny NE-ČT 50+ (4 noci, resp. 3+1 zdarma) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 4
Pobytový balíček Prodloužený víkend 50+ (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, relaxační masáž šíje, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 5
Pobytový balíček Víkendový pobyt 50+ (2 noci) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně a večeře formou dvouchodového menu), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os., aromaterapeutickou masáž, regenerační zábal, zapůjčení nordic walking holí, zapůjčení kol, turistickou mapu okolí.
Balíček 6
Pobytový balíček Týdenní relax v Bechyni (7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi (snídaně, večeře menu o 2 chodech), poukázku na kulturní zážitek v hodnotě 150,-/os. láhev vína na pokoji, turistickou mapu okolí na pokoji, 1x aromaterapeutickou celotělová masáž, 3x relaxační masáž šíje, 1x relaxační bahenní zábal

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.