Vyhledávání zájezdu
Hotel Olga - Černá Hora - Budvanská riviéra

Hotel Olga

Černá Hora » Budvanská riviéra

, Hotel starstarstarHotel Olga

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Garni Hotel Olga
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, lednička.
Poloha
komfortní garni hotel Olga se nachází v blízkosti známého komplexu Slovenska Plaža ve vilové čtvrti Budvy, kde převládá klid a příjemná atmosféra. Můžete podnikat každodenní procházky na pláže, pobřežní promenádu i do staré historické Budvy s jedinečnou atmosférou.
Vybavenost
garni hotel je vystavěn v tradičním kamenném mediteránském stylu. WiFi připojení, parkoviště (za poplatek).
Stravování
BEZ STRAVY. Za příplatek snídaně, obědy a večeře v sousedním hotelu Kangaroo.
Pláž
vzdálená 550 m, písečně-oblázková pláž - Slovenska Plaža, docházet lze také na pláž Mogren, která je za poplatek (vstup i lehátka). V širším okolí jsou další nádherné pláže, které jsou snadno dostupné pěšky nebo místní dopravou (Bečiči, Jaz, Sveti Stefan, ostrov Sv. Nikola – pláž Havai).
Náš názor
hotel s příjemnou atmosférou v klidnější části Budvy. Klientům doporučujeme procházky po krásné promenádě až do historické Budvy a využití výletů za krásami Černé Hory.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Vlastní doprava: 7x ubytování, 7x uvedenou stravu, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +5 990 Kč/týden, příplatek za snídani +1 790 Kč/osoba, příplatek za oběd +1 990 Kč/osoba, příplatek za večeři +2 290 Kč/osoba, příplatek za odlet z Bratislavy +1 500 Kč/osoba.
Sport a zábava
letovisko nabízí žádané možnosti vodních sportů i půjčovny šlapadel a další atrakce (za poplatek).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.