Vyhledávání zájezdu
Hotel Lipa - Slovinsko - Terme Lendava

Hotel Lipa

Slovinsko » Terme Lendava

, Hotel starstarstar

LM


Hotel Lipa

Počet termínů:

632 termínů / 632 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Popis:
Užijte si dovolenou plnou relaxace ve Slovinsku v lázeňském městečku Lendava! Ubytování v hotelu Lipa***, neomezený vstup do bazénů
Ubytování v hotelu Lipa***Dítě do 5,99 let na přistýlce zdarma
Stravování formou polopenze nebo jen snídaně
Neomezený vstup do bazénů
WiFi připojení
Doprava vlastní
Moderní lázeňské městečko s vodou bohatou na parafín

Městečko Lendava se nachází necelých 5 km od maďarských hranic a jen 7 km od hranic s Chorvatskem. Lendava - místo plné klidu a relaxace. Lázně Lendava vznikly v roce 1965 opravdu netradiční způsobem a to během naftových vrtů, kdy byl objeven termální pramen. Lázně jsou velmi oblíbené zejména díky termálnímu koupališti s venkovní částí, kde je možné se koupat i v chladných dnech. Voda z místních termálních pramenů je bohatá především na parafín. Tato voda je doporučována k léčbě gynekologických onemocnění, onemocnění nervového systému, revmatického onemocnění, bolesti kloubů. Město Lendava má také sovji historii. Za zmínku i návštěvu stojí například středověký hrad z 12. století se zámeckou vinárnou a kostelem sv. Kateřiny.


Hotel Lipa***

Hotel Lipa se nachází ve městě Lendava. Mezi vybavení hotelu patří klimatizovaná restaurace, nově zrekonstruovaná taverna s terasou, zimní zahrada, bar, kadeřnictví a kosmetický salon, bazény s termální vodou, zdravotní středisko, solárium a konferenční sály. K dispozici je také venkovní parkoviště, 2 výtahy, prádelna, WiFi.


Ubytování

Hotel nabízí ubytování v pokojích Economy a pokojích Standard. K dispozici jsou také jednolůžkové pokoje.

Pokoj Economy - 13 - 15 m2, je vybaven 2 oddělenými postelemi nebo manželskou postelí, klimatizací, vlastním sociálním zařízením, fenem, minibarem, trezorem, telefonem, WiFi, TV. Pokoje mají balkon nebo francouzské okno.

Pokoj Standard - 14 - 16 m2, je vybaven manželskou postelí s možností 1 přistýlky, klimatizací, vlastním sociálním zařízením, fenem, minibarem, trezorem, telefonem, WIFi, TV. Pokoje mají balkon nebo francouzské okno.


Stravování
Pouze snídaně nebo polopenzeSnídaně jsou podávány formou bufetu vždy od 6.30 do 9.30 hod.Obědy (za připlatek) jsou podávány formou výběru z menu vždy od 12.00 do 14.00 hod.Večeře jsou podávány formou výběru z menu od 18.30 do 20.30 hod. v zimním období, a v letním od 19.00 do 21.00 hod.V připadě polopenzi zakazník může zvolit kombinaci snídaně + oběd nebo snídaně + večeře
Wellness centrum, saunový svět a termální lázně

V hotelu Lipa můžete využít tajemných sil léčebných pramenů, zrelaxujte své tělo i duši v saunovém světě, protáhněte unavené svaly v bazénech a nechte se hýčkat v kosmetickém a zdravotním centru. Uvidíte, že se domů budete vracet s nově nalezenou energií.

Bazény


Vnitřní bazén (32 - 34°C)
Venkovní bazén (34 - 36°C)
Dětské brouzdaliště (28 - 32°C)
Skluzavky

Saunový světInfra sauna
Finská sauna
Turecké lázně
Tipy na výlety
Bukovniško jezero
Bukovniško jezero - adrenalinový park
Tradiční kulinářské a kulturní akce jako jsou Bograč feast, Lendavska trgatev
Středověký hrad z 12. století se zámeckou vinárnou a kostelem sv. Kateřiny
Důležité informace
Check in od 13.00 hod., check out do 11.00 hod.
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...