Hotel Latini, Rakousko, Salzbursko, Kaprun - Zell am See, 17.10.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 122746488

Hotel Latini

Rakousko » Salzbursko » Kaprun - Zell am See

, Hotel starstarstarstarHotel Latini

Termín:

17.10.2017 - 19.10.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 712 Kč ()


Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A2D): typ Alpenrose,cca 20m2, pokoje jsou vybaveny kab. TV, rádiem, trezorem, telefonem, fénem, sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): typ Enzian, s možností přistýlky (rozkládací pohovka), cca 25 m2. Vybavení jako A2D. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F/A4F): pro 2 dospělé a 1-2 děti, cca 26 m2. Vybavení jako A2E.
Poloha
centrální v části obce Schüttdorf nedaleko lanovky (cca 300 m). Obchody a restaurace se nacházejí v blízkosti. Nádraží Zell am See cca 2 km.
Informace o cenách
Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách
Popis hotelu
Elegantní a tradiční hotel s velkou nabídkou volnočasových aktivit. Kompletně zrenovované Gold Spa.
Vybavení
hotel disponuje 105 pokoji, restaurací, pizzerií a hotelovým barem. Výtah. Klidná krásná zahrada s trávníkem.
Stravování
snídaně nebo polopenze. Bohaté pozdní snídaně (7.00-11.00 h.) s bio koutkem. Odpolední svačina sladké & slané (15.00-17.00 h.). Večeře menu o 5 chodech nebo tematický bufet.
Sport/aktivity
zdarma: fitness. Různé aktivity jako: jóga, túry a další. Zábavní program (např. muzika a jiné).
Internet
WiFi v hotelové hale zdarma. Za poplatek: internetový koutek.
Wellness
zdarma: kompletně zrenovované Gold Spa s krytým bazénem (10 x 5 m), sauna, parní lázeň. Za poplatek: masáže, solárium, kosmetické služby.
Další výhody
Bonusová karta Zell am See-Kaprun: otevírací doby dle počasí. Neomezeně zdarma: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnenalm, City Express, Gletscherbahn Kaprun do stanice Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, jízda do údolí lanovkou Schmittenhöhebahn, nádrže v Kaprunu, vstupné na Zellerské koupací pláže, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstupné do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, Seisenbergklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do muzea národního parku Hohe Tauern, vstup do muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Jízda lodí z Zell am See do Thumersbachu a zpět. Jednorázově v ceně: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahnen Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici, 1 výlet lodí na Zellerském jezeře během 6 dní. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Jízda poštovními autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).
Info
parkování: parkoviště a podzemní garáže zdarma;
domácí zvíře: ano, cca 11 €/den (do restaurace/wellness zóny nesmí);
lázeňská taxa: cca 1,55 € osoba/den od 15 let, platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 25.6.-26.8. denně/2 noci.
Ušetřete
Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 30.4.2017.
Dětská sleva
A3E: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A3F/A4F: 2 dosp. + 1-2 děti (2-5,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.
Cena zájezdu zahrnuje
ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK