Hotel Kaskády, Slovensko, Střední Slovensko, 17.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 111156929

Hotel Kaskády

Slovensko » Střední Slovensko

Sliač, Hotel starstarstarstarHotel Kaskády

Termín:

17.10.2017 - 19.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

-0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 320 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: WELLNES HOTEL KASKÁDY ****
Popis
  NA DOTAZ - PRO CENY A DOSTUPNOST TERMÍNŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT TELEFONICKY, MAILEM ČI OSOBNĚ   Hotel & SPA resort Kaskády****  je luxusní komplex (  hotel a apartmány)  který se nachází cca 2 km od známého lázeňského místa Sliač. Svou nabídku zakládá na dokonalých službách v oblasti wellness & spa a v rámci Slovenska se řadí mezi špičku. V hotelovém Exclusive Spa s rozlohou 3000 m2 je o váš klid a relax dokonale postaráno. Nádherně a velkoryse navrhnutý areál různých druhů saun, vnitřní, venkovní a relaxační bazén s termální léčivou vodou, tepidárium, relaxační místnost s krbem, romantická jacuzzi s výhledem na les, venkovní relaxační zóna s lehátky a palmami zabezpečí, že z hotelu odejdete dokonale zrelaxovaní a odreagovaní. Rovněž tu najdete širokou nabídku masáží, tělových a tvarových procedur. Ayurvédské Spa s lékařkou a terapeuty ze Srí Lanky. Osobně jsme hotel navštívili a doporučujeme Vám jeho návštěvu. Cestovatelský portál Tripadvisor zařadil hotel KASKÁDY mezi TOP 10 doporučených hotelů na Slovensku. I děti zde najdou pohádkový ráj. Zatímco si rodiče užívají v království Exclusive Spa, mají děti k dispozici celou řadu radovánek: dětský bazén, interaktivní dětské obrazovky, herny, hřiště, prolézačky, trampolínu, X-box, bohatý dětský program s animátory. V areálu se nachází Adventure Golf, tenisové hřiště, beachvolejbal, 3D lukostřelba nebo bowling. Hotel nabízí pronájem eBike spolu s cykloinstruktorem. 2 km od hotelu se nachází profesionální 18 jamkové golfové hřiště Tři Duby. Na své si přijdou i milovníci kultury (památky UNESCO - Banská Štiavnica, dřevěný kostelík v Hronseku, Banská Bystrica, Kremnica), přírody (Nízké Tatry, Velká Fatra, Kremnické vrchy) a sportu (lyžování - Jasná, Donovaly, běžkování, cyklistika, jízda na koních, splav Hrona). Ubytování Hotel nabízí ubytování v 89 moderně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, včetně 9 apartmánů a v apartmánových domech v tichém prostředí hotelového areálu pro hosty, kteří ocení soukromí. Ubytování obsahuje: Sprcha+Wc, Tv+satelit, rádio, minibar, telefon, WI-FI internet zdarma, fén, trezor, klimatizace, župan a papuče, čajový a kávový servis, balkon. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové, včetně přístupu do bazénu (plošina) +2 pokoje.
Cena zahrnuje
&Vitality and Spa, Ubytování, stravování a další služby dle jednotlivých termínů a balíčků.        
Cena nezahrnuje
Polopenze: 18 EUR/dospělá osoba, děti 6-11,99 let 9 EUR. V termínu: 30.6. - 2.9. 24 EUR/dosp. osoba, 12 EUR/děti 6-11.99 let.   , pobytová taxa 0.60 EUR/osoba/noc, parkování nad 12 hodin 2 EUR/noc.
Cena zahrnuje
&Wellnes and Spa, Ubytování, stravování a další služby dle jednotlivých termínů a balíčků.        
Cena nezahrnuje
Polopenze: 18 EUR/dospělá osoba, děti 6-11,99 let 9 EUR. V termínu: 30.6. - 2.9. 24 EUR/dosp. osoba, 12 EUR/děti 6-11.99 let.   , pobytová taxa 0.60 EUR/osoba/noc, parkování nad 12 hodin 2 EUR/noc.
Popis
Hotel & SPA resort Kaskády**** je luxusní komplex, který se nachází na známém lázeňském místě Sliač. Svou nabídku zakládá na dokonalých službách v oblasti wellness & spa a v rámci Slovenska se řadí mezi špičku. V hotelovém Exclusive Spa s rozlohou 3000 m2 je o váš pokoj a relax dokonale postaráno. Nádherně a velkoryse navrhnutý areál různých druhů saun, vnitřní, venkovní a relaxační bazén s termální léčivou vodou, tepidárium, relaxační místnost s krbem, romantická jacuzzi s výhledem na les, venkovní relaxační zóna s lehátky a palmami zabezpečí, že z hotelu odejdete dokonale zrelaxovaní a odreagovaní. Rovněž tu najdete širokou nabídku masáží, tělových a tvarových procedur. Ayurvédské Spa s lékařkou a terapeuty ze Srí Lanky. Letos ho cestovatelský portál Tripadvisor zařadil mezi TOP 10 doporučených hotelů na Slovensku. I děti zde najdou pohádkový ráj. Zatímco si rodiče užívají v království Exclusive Spa, mají děti k dispozici celou řadu radovánek: dětský bazén, interaktivní dětské obrazovky, herny, hřiště, prolézačky, trampolínu, X-box, bohatý dětský program s animátory. V areálu se nachází Adventure Golf, tenisové hřiště, beachvolejbal, 3D lukostřelba nebo bowling. Hotel nabízí pronájem eBike spolu s cykloinstruktorem. 2 km od hotelu se nachází profesionální 18 jamkové golfové hřiště Tři Duby. Na své si přijdou i milovníci kultury (památky UNESCO - Banská Štiavnica, dřevěný kostelík v Hronseku, Banská Bystrica, Kremnica), přírody (Nízké Tatry, Velká Fatra, Kremnické vrchy) a sportu (lyžování - Jasná, Donovaly, běžkování, cyklistika, jízda na koních, splav Hrona). Ubytování Hotel nabízí ubytování v 89 moderně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, včetně 9 apartmánů a v apartmánových domech v tichém prostředí hotelového areálu pro hosty, kteří ocení soukromí. Ubytování obsahuje: Sprcha+Wc, Tv+satelit, rádio, minibar, telefon, WI-FI internet zdarma, fén, trezor, klimatizace, župan a papuče, čajový a kávový servis, balkon. Všechny prostory hotelu jsou bezbariérové, včetně přístupu do bazénu (plošina) +2 pokoje.
Pořadatelem tohoto zájezdu je BOHEMIAN FANTASY spol. s r.o., IČ 41187571.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK