Vyhledávání zájezdu
Hotel Guduari - Gruzie

Hotel Guduari

Gruzie

, HotelHotel Guduari

Počet termínů:

9 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Tbilisi, přivítání na letišti, odjezd do jednoho z lyžařských středisek (Gudauri, Bakuriani). Ubytování, nocleh.

2. - 2. den GUDAURI / BAKURIANI
Pobyt v hotelu. Lyžování v místním středisku. Středisko Gudauri se nachází na jižním svahu Velkého kavkazského hřebene ve výšce 2.000 m, cca 120 km od Tbilisi. Gudauri je leží ve výšce 2.153 m a bez ohledu na to, že středisko se nachází vysoko v horách, pro Gudauri je typické teplé, slunné a bezvětrné počasí. Na sjezdovky se dostanete pomocí tří lanovek s třímístnými a čtyřmístnými sedačkami. Jedna z lanovek Vás vyveze až na vrchol hory Sadzele (3.006 m), z níž je nádherný výhled. Osm tratí různé kategorie obtížnosti (modrá, červená, černá), všechny dobře upravené. Celková délka upravených tratí je 57 km a mají certifikát FIS. Pro profesionály jsou zde tratě určené pro slalom, obří slalom, superobří slalom i rychlostní sjezd. Doširoka otevřené svahy bez kamení nabízí skvělé možnosti pro freeride snowboarding a lyžování off-piste. Heliboarding a heliskiing je jednou z vyhledávaných aktivit v této oblasti. Nekonečné plochy panenské přírody, hojně zapadané prašanem v oblasti Gudauri Vám poskytnou nezapomenutelný zážitek. Ba co víc, přátelští, vstřícní a zkušení instruktoři zasvětí do této adrenalinové aktivity i méně zkušené a začínající jezdce. Heliskiing lze rezervovat předem, avšak platí se na místě, a to jen v případě dobrých podmínek. Heliskiingu se může účastnit uzavřená skupina 4 osob nebo i jednotlivci (přičemž volná místa jsou doplněna ostatními zájemci ze střediska). Cestou Vás vždy doprovází místní instruktor, průvodce. Večer před samotným heliskiingem probíhá instruktáž k terénu, technice a sněhovým podmínkám (v AJ). V rámci jednoho balíčku (cca 17.000,– Kč/os) jsou tři sjezdy. Mimo heliskiingu se v Gudauri pořádají oblíbené Freeride safari a Backcountry lyžování. Součástí je také škola freeridingu. Středisko Bakuriani se nachází na malebném severním svahu Trialetského hřebenu v údolí obklopeném horami, alpskými loukami a hustými lesy. Bakuriani leží v nad - mořské výšce více než 1 700 metrů a je vzdáleno cca 3 hodiny jízdy od Tbilisi. V Bakuriani se snoubí klid a pohoda s výbornými podmínkami pro sport a rekreaci. V časech Sovětského svazu zde byla základna pro výcvik lyžařského olympijského týmu SSSR. Je to právě Bakuriani, které bylo kandidátem na místo konání zimních olympijských her 2014. Bakuriani se dnes změnilo v horskou vesnici, podobnou českému Špindlerovu Mlýnu. V zimě se sem sjíždějí lyžaři a snowboardisté z celé Gruzie. Kromě toho jsou tu častými hosty turisté z Německa a z Rakouska, protože zdejší ceny jsou řádově nižší. Např. 4denní skipass v sezoně 2016/2017 stál v přepočtu cca 700 Kč na osobu. V Bakuriani je k dispozici 20 km sjezdovek, na které Vás dopraví celkem 8 vleků. Nejčetněji je zde zastoupena šestisedačka, ale je zde také osmimístná kabinová lanovka i řada čtyřsedaček.

7. den GUDARI – TBILISI
V poledních hodinách odjezd z hor do hlavního města Tbilisi. Ubytování a večerní individuální procházka městem či návštěva destilérky spojedná s degustací proslulých gruzínských koňaků.

8. den ODLET DO PRAHY
V nočních hodinách transfer z hotelu na letiště a odlet z Tbilisi. Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha – Tbilisi – Praha letištní taxy 7 noclehů se snídaní transfery na místě služby místních průvodců asistenci partnerské CK v Gruzii

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

pronájem lyžařského vybavení fakultativní výlety pojištění heliskiing skipas

Poznámka: Minimum 2 osoby

Popis hotelu

Stránka ve výstavbě...

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.