Vyhledávání zájezdu
Hotel Centro - Wellness jako víno - Česká republika - Jihomoravský kraj

Hotel Centro - Wellness jako víno

Česká republika » Jihomoravský kraj

, Hotel starstarstarstarHotel Centro - Wellness jako víno

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Brno - transparent 14°C


Popis
Pokud Vás lákají krásy jižní Moravy, tak hotelový komplex Centro v Hustopečích je tím pravým místem pro Vaši dovolenou.
V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města.
Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.
Parkování je zdarma na hotelovém parkovišti před hotelem, které je monitorováno.
Ubytování
hotel nabízí komfotně zařízené 2 a 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky typu Standard, které jsou vybavené sprchou a WC, TV, telefonem a wifi. Nadstandardní pokoje Superior a Mezonet jsou za příplatek.
Wine Wellness
Součástí hotelu je jedinečné wellness centrum, kde víno a vinné procedury jsou jeho hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.
Ve Wine Wellness naleznete „Suchou zónu“ která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Dále Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.
Další skvělou možností je Masérská místnost, která je zaměřená na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje.
Solná vinná lázeň která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. "Mokrá zóna" nabízí saunový svět. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody.
Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě. Kneippova vinná stezka, finské vědro.
Stravování
v ceně pobytu je snídaně formou teplého i studeného bufetu
Cena na osobu zahrnuje
2 x ubytování ve 2-lůž.pokoji Standard, 2 x snídaně formou švédský stůl, 1 x 3-chodová gurmánská věčeře v restauraci Amado, 1 x 2 dcl výběrového vína snoubeného k hlavnímu chodu večeře.
Vinné procedury: pro ženu 1 x peeling celotělový z jadérek hroznového vína a zábal z matoliny a včelího vosku (60 minut).
Pro muže 1 x Wine Wellness relaxační masáž (30 minut). Neomezený vstup do "Mokré zóny" Wine Wellness. Dárek na rozloučenou.
10% slevu na veškeré ostatní procedury ve Wine Wellness, přístup na wi-fi, parkování u hotelu, Letní BONUS posezení s cimbálovou muzikou.
Sleva dítě
Dítě do 12 let má v ceně pouze ubytování na přistýlce s polopenzí. Dítě do 3 let bez nároku na služby je zdarma.
Prodloužení pobytu
Možnost prodloužení ubytování k balíčku s 20% slevou z pultových cen . Polopenze + 340,- Kč/os. , dítě do 12 let + 240,- Kč
Příplatek
Možnost prodloužení ubytování k balíčku s 20% slevou z pultových cen. Polopenze + 340,- Kč/os. , dítě do 12 let + 240,- Kč/den.
Centro CLUB
Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point,
vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.
Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.