Vyhledávání zájezdu
Hotel Centro - Dopřejte své lásce luxus - Česká republika - Jihomoravský kraj

Hotel Centro - Dopřejte své lásce luxus

Česká republika » Jihomoravský kraj

, Hotel starstarstarstarHotel Centro - Dopřejte své lásce luxus

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Brno - transparent 11°C


Popis
Pokud Vás lákají krásy jižní Moravy, tak hotelový komplex Centro v Hustopečích je tím pravým místem pro Vaši dovolenou.
V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města.
Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.
Parkování je zdarma na hotelovém parkovišti před hotelem, které je monitorováno.
Ubytování
hhotel nabízí komfotně zařízené 2 a 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky typu Standard, které jsou vybavené sprchou a WC, TV, telefonem a wifi. Nadstandardní pokoje Superior a Mezonet jsou za příplatek.
Centro CLUB
Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point,
vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.
Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.
Wine Wellness
Součástí hotelu je jedinečné wellness centrum, kde víno a vinné procedury jsou jeho hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.
Ve Wine Wellness naleznete „Suchou zónu“ která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Dále Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.
Další skvělou možností je Masérská místnost, která je zaměřená na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje.
Solnou vinnou lázeň která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže."Mokrá zóna" nabízí saunový svět. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody.
Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě. Kneippova vinná stezka, finské vědro.
Stravování
v ceně pobytu je snídaně formou teplého i studeného bufetu
Pobytový balíček "Dopřejte své lásce luxus"
Prožijte společně exkluzivní víkend plný romantiky
Cena na osobu zahrnuje
2x ubytování v luxusním mezonetovém apartmá, 2x snídaně do postele (na přání), 1 x gurmánská 5-chodová večeře snoubená s víny, 1x mísa s ovocem na pokoji, 1x kytice čerstvých květin na pokoj pro dámu,
"RITUÁL LÁSKYPLNÉ LAŠKOVÁNÍ" - romantická výzdoba, víno sekt či svařák, drobné pohoštění, společná uvolňující perličková lázeň, soukromá parní kabinka, vyhřívaný peelingový stůl, peelingová emulze z rozdrcených jadýrek hroznů,
vinné tělové mléko, vyhřívané vodní lůžko, dělka procedury 90 minut. Dárek na rozloučenou Wineláda.
neomezený vstup do "Morké zóny" WINE WELLNESS (saunový svět, whirpool, kneippova vinařeká stezka, finské vědro), volný přístup WIFI, parkovné na monitorovaném hotelovém parkovišti.
10% sleva na veškeré procedury ve Wine Wellness nad rámec balíčku.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.