Vyhledávání zájezdu
Hotel Bešeňová - Slovensko - Liptov

Hotel Bešeňová

Slovensko » Liptov

Bešeňová,Hotel Bešeňová

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
2lůžkové pokoje se sprchou WC, LCD TV, trezorem, rádiem, telefonem, ledničkou s minibarem, přípojkou na internet, s možností přistýlky (vhodné pro děti do 12 let). Dvoulůžková STUDIA – sprcha, WC, LCD TV, fén, trezor, telefon, rádio, lednička v minibarem, přípojka na internet.
Poloha
Thermal park Bešeňová patří svojí rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 24° až 39 °C. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže.
Vybavení
několik restaurací, barů, venkovní i vnitřní bazény, tobogány a vodní atrakce, whirlpool, vitální svět (sauny a inhalace, studená pára, různé masáže), relax centrum (masáže, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, solárium, fitness, slender stoly, kosmetika, manikúra, pedikúra).
Stravování
snídaně formou bufetu, s možností dokoupení obědů a večeří.
Doplňující informace
místní poplatek – cca 0,9 EUR/os./noc - platí se při nástupu na recepci.
Slevy
dítě do 2 let bez nároku na služby - ZDARMA, dítě 2-6 let bez nároku na lůžko se snídaní – ZDARMA, dítě do 12 let na přistýlce - pevná cena 510 Kč/os./noc, osoba od 12 let na přistýlce - pevná cena 570 Kč/os./noc.
Zvláštní slevy
v termínech 11.1.-29.3. a 4.4.-30.4. Vám u pobytů na 4 noci poskytneme mimořádnou slevu 25 %, v termínu 11.1.-30.4. Vám u pobytů na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 %.
Sport
venkovní bazény s čirou ohřívanou vodou (v provozu v termínu 13.6. - 19.9.) nebo geotermální vodou (v provozu po celý rok), vnitřní bazény - plavecký bazén, dětský bazén, sedací bazén, vířivky, wellness centrum, relax centrum, trampolína, nafukovací atrakce.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.