Vyhledávání zájezdu
Hotel Aphrodite - Slovensko - Malá Fatra

Hotel Aphrodite

Slovensko » Malá Fatra

Rajecke Teplice, Hotel starstarstarstarHotel Aphrodite

Počet termínů:

2413 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rajecké Teplice - Hotel APHRODITE
Poloha
hotel je situovaný v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice, které se nachází na severu středního Slovenska, asi 15 km jihozápadně od Žiliny. Lázně patří mezi nejpřitažlivější a nejznámější slovenské lázně. Blahodárné účinky léčivých vod jsou známé již od 14. století. Zřídla termálních pramenů typu akratoteriem mají díky 38oC teplé vody vynikající léčivé účinky.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, směnárna, hotelový trezor, restaurace, kavárna, venkovní posezení, noční bar Scorpion, 2 konfereční salónky (pro 25 - 35 osob).
Indikace a léčba
INDIKACE: nervová onemocnění, nemoci pohybového aparátu, nemoci z povolání a netuberkulózní nemoci dýchacích cest.
Léčba: v lázeňském domu APHRODITE se nachází množství procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru: vodoléčba, různé druhy masáží (klasické, sportovní, reflexní,…), oxygenoterapie, různé druhy koupelí (Biarritz, uhličitá, perličková, …), dále Vodní svět (rehabilitační/plavecký bazén, léčebný/relaxační bazén, skotské střiky), Saunový svět (tepidárium, sauny – arabská, solná, finská, parní, bylinková, relaxační místnost), rehabilitace, elektroléčba, ale i konzultace s lékařem, Spa Beauty Studio.
Sport a volný čas
Kultura a zábava: kavárna a restaurace v hotelu Aphrodite****, hotel Aphrodite Palace**** - restaurace, kavárna, letní terasa a noční bar Scorpion; Rybárska bašta - restaurace se nachází přímo na ostůrvku uprostřed lázeňského jezírka; kulturně-společenský program: cimbálová hudba (Rybářská bašta), koncerty vážné i lidové hudby (LH Aphrodite), disco hudba, hudba pro starší, živá hudba (bar Scorpion).
Sport:termální koupaliště Laura v létě (2 bazény, minigolf, hřiště pro plážový volejbal, nohejbal), fitness centrum v LD Aphrodite, tenisové kurty, půjčovna kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (lyž. areály: Vrátna, Vel´ká Rača - Oščadnica, Martinské holy, Rajecká Lesná).
Cena zahrnuje
1-7x ubytování se snídaní nebo polopenzí dle výběru pobytu, neomezený vstup do vodního a saunového světa a hotelového fittness.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (0,90 EUR/os./noc)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.