Vyhledávání zájezdu
Hotel Aktiv - Česká republika - Jihočeský kraj

Hotel Aktiv

Česká republika » Jihočeský kraj

Lipenské jezero / obec Přední Výtoň, Hotel starstarstarHotel Aktiv

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Velmi pěkně zrekonstruovaný hotel Aktiv se nachází na pravém břehu Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Je poblíž rakouských hranic, 5 km od obce Lipno nad Vltavou. Motem hotelu je "Aktivně na Lipně" a zaměřuje se svými službami na turisty, kteří chtějí poznávat krásný kraj v okolí Lipna, provozovat pěší turistiku nebo cykloturistiku. Hotel se nachází v zahradě o velikosti 3000m2 ,která nabízí dostatečný prostor pro oddech a dětské hřiště .
Vybavení hoteu a areálu
Restaurace v selském stylu, letní terasa. - Víceúčelová hala 12 x 20 m pro sport i zábavu, kde je umístěn kulečník, fotbálek, šipky, pinpongový stůl, dětský koutek-vše bezplatně. Hala je vhodná i pro skupiny se sportovním nebo kulturním programem. - Volné společenské prostory hotelu - nabízí vnitřní vchodovou halu a venkovní terasu k posezení a popovídání všem , kteří nechtějí sedět v restauraci, případně chtějí konzumovat vlastní nápoje. - Parkoviště v areálu hotelu, bezplatná úschovna kol , lyží. - V celém hotelu je přístup na Wi-Fi bezplatně.
Strava
Polopenze , snídaně i večeře formou bufetu
Typ ubytování
Hotel má 28 pokojů, každý má vlastní WC a sprchu, TV. Většina pokojů 2+2 je řešena jako mezonetová apartmá. Dole je umístěno sezení, které je řešeno jako 2 přistýlky, nahoře ja pak umístěno dvoulůžko. 4 pokoje (apartmá) jsou řešeny jako bezbarierové pro 3 až 5 osob
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, parkování v areálu hotelu, místní poplatky
Fakultativní poplatek
poplatek za psa 60,- Kč / noc
Důležité
Balíčky jsou platné při 2 dospělých osobách a přistýlky (3.,4. a 5. lůžko jako přistýlka ) je platné pro děti do 18 let.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...