Vyhledávání zájezdu
Horizon Morgat - Francie - Bretagne

Horizon Morgat

Francie » Bretagne

, Apartmány starstarstar

LM


Horizon Morgat

Počet termínů:

9 termínů / 9 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bretagne - transparent 17°C


Popis
Pobřeží tohoto jedinečného místa v západní Bretani je dlouhé 12 km a je lemováno písčitými i kamenitými plážemi. Místo nabízí jak bezpečné koupání s dětmi, tak "divočejší" pláže pro surfing a kitesurfing, ale také zkoumání geologických útvarů a jeskyň.
Ubytování
V rezidenci je k dispozici vyhřívaný bazén (s možností zastřešení, 10h-19h mimo neděle), brouzdaliště, víceúčelová hřiště na sportování, dětské hřiště, sál na hry a ping-pong. Dále za poplatek možnost Wifi, sauna, kulečník, prádelna. Venkovní parkování zdarma.

Samotné ubytování je v 95 řadových jednopatrových domcích, které jsou spojené do několika objektů. Jednotlivé apartmány jsou plně a pohodlně vybaveny.Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 33m2, obýv. pokoj s rozkládacím kanapem (lůžko 2 x 80cm x 190cm), kuchyňka (2 sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička s mrazákem), ložnice se 2 lůžky (lůžko 90cm x 190cm) v otevřeném mezipatře, koupelna a samostatné wc, soukromá terasa se zahr. nábytkem.
Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 42m2, obýv. pokoj s rozkládacím kanapem (lůžko 2 x 80cm x 190cm), kuchyňka (4 sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička s mrazákem), ložnice s manželskou postelí (140cm x 190cm),ložnice se palandou (lůžko 2 x 80cm x 190cm), koupelna a samostatné wc, soukromá terasa se zahr. nábytkem.
Apartmán pro 8 osoby - AP8, cca 55-64m2, obýv. pokoj s rozkládacím kanapem (lůžko 2 x 80cm x 190cm), kuchyňka (4 sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, lednička s mrazákem), ložnice s manželskou postelí (140cm x 190cm),ložnice se palandou (lůžko 2 x 80cm x 190cm),ložnice se 2 samostatnými lůžky (80cm x 190cm), 2 koupelny a samostatné wc, soukromá terasa se zahr. nábytkem.
Poloha
Rezidence se nachází nad zálivem Morgat, jehož doménami jsou krásná písečná pláž (vzdálená cca 800m) a přístav. Celá oblast Crozon Morgat nabízí harmonii mezi různými druhy vyžití u moře - písečné plaže pro bezpečné koupání s dětmi a procházky, nebo "divočejší" pláže jako stvořené pro surfing a kitesurfing. Ale také můžete objevovat a prozkoumat různé geologické útvary a jeskyně.
Rychlý přehled
AP4,6,8
Stručná poloha
800 m od pláže
Stravování
Vlastní.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/bretagne/crozon-morgat/horizon-morgat.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Horizon Morgat
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, TV, spotřebu energií, ložní prádlo, otevřené parkovací místo.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 1,10 Eur / osoba/ den (děti do 18 let zdarma), Eco poplatek cca 0,20 Eur (děti do 13 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis.
Dopňující informace
prádelna (tarify na místě)
vstup do sauny 5 Eur
půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden
půjčení ručníků: 7,50 Eur / výměna
příplatek za zvíře: 50 Eur / týden
wifi připojení v rezidenci( 2 přístroje max.): 8 Eur / den, 20 Eur / týden
půjčení grilu na chleba: 5 Eur / týden
elektrického barbecue grillu: 5 Eur / 2 použití
možnost konečného úklidu: od 60 Eur

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...