Vyhledávání zájezdu
Holidayresort Franzlhof - Rakousko - Tyrolsko - Wilder Kaiser / Brixental - Söll

Holidayresort Franzlhof

Rakousko » Tyrolsko » Wilder Kaiser / Brixental » Söll

, Hotel starstarstarstarHolidayresort Franzlhof

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:
Kategorie hotelu: ***
Poloha
klidná, na slunném místě, nad městem Söll. Centrum obce cca 500 m. Lanovka vzdálená cca 1 km.
Děti
dětské hřiště.
USP

rozsáhlý prázdninový komplex
venkovní bazén a příjemná wellness zóna
Popis hotelu

Rozsáhlý prázdninový komplex. Venkovní bazén a příjemná wellness zóna.

Vybavení
hlavní budova je vybavena recepcí, wellness zónou, restaurací, barem, letní terasou. Prázdninové domky a chatky jsou postaveny kolem hlavní budovy (30-50 m).
Ubytování (A)
rodinné suity (A2B/A3B/A4B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 51 m2. Obývací část s rozkládací pohovkou, opticky oddělená od postele. Suite jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, chladničkou, vanou, samostatným WC, fénem a balkonem. Chalety (B2C/B3C/B4C): třípokojová chatka pro 2-4 osoby, cca 48 m2, obývací část, kuchyňský kout, sprcha, samostatné WC, dvoulůžkový pokoj a pokoj s oddělenými lůžky. Terasa s posezením. Prázdninové domy (B4B/B5B/B6B): třípokojový dům pro 3-6 osob, cca 60 m2, 2 dvoulůžkové pokoje a pokoj s oddělenými lůžky s mansardou, samostatné WC, obývací část s kuchyňským koutem, místnost na kola, terasa s posezením.
Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři menu o 3 chodech včetně salátů formou bufetových stolů. Bioprodukty z vlastní produkce.
Internet
WiFi připojení v areálu zdarma.
Wellness
zdarma: aromatická parní lázeň, relaxační sprchy, odpočívárna, finská sauna, bylinná sauna, venkovní vodní plocha ke koupání s vodopádem.
Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den (pouze v pokojích B2C/B3C/B4C); lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Dětská sleva (A)
A3B/A4B/B3C/B4C: 2 dosp. + 1-2 děti (2-7,99 let) 100%, (8-14,99 let) 50%, (od 15 let) 30% na přistýlce. B5B/B6B: 4 dosp. + 1-2 děti (2-7,99 let) 100%, (8-14,99 let) 50%, (od 15 let) 30% na přistýlce.
Cena zájezdu zahrnuje
ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...