Vyhledávání zájezdu
Holandsko - Nizozemsko

Holandsko

Nizozemsko

, Program starstarHolandsko

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Uvidíte nádherné rozkvetlé parky, mořské lázně, proslulé větrné mlýny i holandská města.
Rychlý přehled
5denní zájezd
Počet dní
5denní zájezd
Strucna_trasa
Aalsmer • Amsterdam • Kinderdijk • Castel De Haar • Utrecht • Keukenhof • Delft • Madurodam • Scheveningen • Den Haag
1. den
Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den
Návštěva největší květinové burzy v Aalsmeru (není garantováno v případě státních svátků). Pokračujeme do Amsterdamu, hlavního a korunovačního města, nazývaného pro své malebné uličky a kanály „Benátkami severu“. Projdeme se historickým centrem, uvidíme např. květinový trh, náměstí Dam a další památky. Možnost projížďky po grachtech a návštěva muzeí.
3. den
Ráno prohlídka skanzenu 19 větrných mlýnů Kinderdijk. Navštívíme nádherný novogotický hrad Castel de Haar, který se nachází poblíž Utrechtu a jehož obnova na konci 19. stol. byla financována rodinou Rotschildů, krásný park se sedmi tisíci stromy, vodní plochy a upravené zahrady. Utrecht – starobylé město s monumentálním domem, desítkami staveb z období gotiky a baroka, několik kostelů a chrámů budovaných od 12. do 15. stol.
4. den
Prohlídka květinové zahrady Keukenhof o rozloze 28 ha, kde rozkvétají každé jaro milióny tulipánů, krokusů, hyacintů, narcisů a lilií. Určitě zde najdete inspiraci pro vylepšení své vlastní zahrady a tato fascinující jarní podívaná plná roztodivných vůní ve Vás zanechá spoustu krásných zážitků. Zastávka v Delftu starého a překrásně zachovalého města, proslulého známou delftskou keramikou (fajánsí). Návštěva věhlasného parku miniatur Madurodam, kde naleznete celý svět jako na dlani. Zastavení v nejvýznamnějších mořských lázních Holandska Scheveningen a dále v Den Haagu sídle nizozemské vlády, městě paláců, sídle Mezinárodního soudního dvora a letního sídlo královské rodiny. Odjezd zpět do ČR.
5. den
Příjezd v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), dopravu klimatizovaným autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.
Minimální výměna na vstupy
80 EUR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.