Vyhledávání zájezdu
Grecotel Amirandes - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Gouves

Grecotel Amirandes

Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Gouves

, Hotel starstarstarstarstar

FM


Grecotel Amirandes

Počet termínů:

201 termínů / 0 Last minute / 201 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a vanou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, CD/DVD, rádio, telefon, wifi, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, bezbariérové pokoje Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách s vlastním bazénem u soukromé pláže, popisy a ceny sdělíme na vyžádání.
Poloha
Luxusní rezort Grecotel Amirandes, se nachází 23 kilometrů na východ od Heraklionu, 18 kilometrů od letiště a 10 kilometrů od oblíbeného letoviska Hersonissos, s nimiž má pravidelné autobusové spojení.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Popis hotelu
Impozantní komplex ve stylu architektury minojských paláců, přímo u písečné pláže v krásné zahradě s palmami, kromě hotelových budov nabízí také ubytování v bungalovech suitách a vilách.
Pláž & Bazény
velký bazén s mořskou vodou, vnitřní sladkovodní bazén v zimních měsících vyhřívaný, dětský sladkovodní bazén , hotel přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénů zdarma
Vybavení hotelu
šest restaurací včetně à la carte, několik barů, televizní místnost, kostelík, butik, klenotnictví, amfiteátr, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na beach volejbal, mini fotbal, fitness centrum, sauna, 18jamkové golfové hřiště Crete Golf Club v dosahu 10 km, pronájem horských kol, organizované výlety, vodní lyžování, plachtění, šlapadla, kánoe, nedaleko škola potápění, bezbariérové přístupy
Stravování
polopenze včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů, pro děti od 3 do 12 let Grecoland Tasty Corner v poledních hodinách zdarma čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlina, mléko, čaj, voda a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů včetně speciálních diet a mixované stravy, zelenina pro zásobování hotelu je dodávaná z místních biofarem, jejichž produkce podléhá pečlivým kontrolám kvality
Sport & zábava
minifotbal, jóga, vodní aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), ranní cvičení, pilates, stolní tenis, plážové sporty za poplatek, 10 km od hotelu 18jamkové golfové hřiště Creta Golf Club, amfiteátr, taneční show, plážové party
Aktivity pro děti a juniory
dětské hřiště, pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu, za poplatek hlídání, Grecotel Club pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání, Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let sportovní týmové hry, plážový volejbal, turnaje, pro děti od 7 do14 let Discovery program poznávání přírody
Relaxace & Wellness
relaxační centrum, sauna, aromaterapie, masáže, manikúra, pedikúra a kosmetické procedury Ayurveda, jóga
Popisy pokojů


Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady
Interiér 31 m², 32“-37“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, balkón, výhled do zahrady. Max.obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře
Interiér 31 m², 32“-37“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, balkón, výhled na moře.Max.obsazenost 2 osoby.

Dvoulůžkový pokoj luxury boční výhled na moře/lagunu
Interiér 35 m², obývací část, Bang&Olufsen 26“ Flat LCD TV, Bang&Olufsen, bezdrátový telefon, koupelna s vanou i sprchovým koutem a 15“ LCD TV, balkón, boční výhled na moře nebo lagunu. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.

Dvoulůžkový pokoj luxury výhled na moře
Interiér 35 m², obývací část, Bang&Olufsen 26“ Flat LCD TV, Bang&Olufsen bezdrátový telefon, koupelna s vanou i sprchovým koutem a 15“ LCD TV, balkón, boční výhled na moře nebo lagunu.Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.

Premium bungalov se zahradou
Interiér 32 m², 26“- 32“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, prostorná koupelna s vanou a odděleným sprchovým koutem, zahrada s terasou, max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Luxury bungalov se zahradou, 1.řada
Interiér 33 m², Bang&Olufsen 26“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, Bang&Olufsen, bezdrátový telefon, prostorná designová koupelna s vanou , zahrada s terasou přímo u moře, max. obsazenost 3 osoby.

Rodinný pokoj superior
Interiér 40 m², ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, 26“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, sdílená zahrada nebo balkón, max.obsazenost 4 osoby.

Rodinná suita s výhledem do zahrady / na moře
Interiér 40 m², ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, 26“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, šatna, balkón, výhled do zahrady nebo na moře, max. obsazenost 4 osoby.

Amirandes rodinný pokoj junior, privátní bazén
Interiér 31 m², ložnice s obývací částí, 37“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, šatna, zahrada s terasou a bazénem 21 m², slunečník, lehátka, max. obsazenost 3 osoby.

Amirandes rodinná suita s výhledem do zahrady, privátní bazén/zahrádka
Interiér 40 m², ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, 26“ Flat LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, šatna, zahrada s terasou a bazén 22 m², slunečník, lehátka, max. obsazenost 4 osoby.

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu do Heraklionu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,služby delegáta,transfery na místě vozem TAXI, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
First minute
Právě dnes SLEVA až 9,5%
(při úhradě 100% z ceny zájezdu do 3.3.2018, stornování je přípustné pouze ze závažných zdravotních důvodů, doporučujeme připojištění)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...