Vyhledávání zájezdu
Giotto - Itálie - Emilia Romagna - Lido Adriano

Giotto

Itálie » Emilia Romagna » Lido Adriano

, ApartmányGiotto

Počet termínů:

19 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Ravenna - transparent 12°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Giotto - Lido Adriano
Ubytování
apartmán, trilo 5/6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s francouzskou lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a menším kuchyňským koutem.

(max. 6 osob, počet ložnic, 2)
přízemí nebo patro, balkon (dva), bez patrových postelí, TV, lednice, samostatný mrazák, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo, ložní prádlo (ubytovatel neposkytuje, nutno přivézt si vlastní), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 20:00, odjezd od 08:30 do 09:00
Popis letoviska

Menší moderní letovisko vzdálené 10 km od Ravenny bylo vybudováno v šedesátých letech, a proto nemá vlastní historický střed nebo výrazné architektonické památky. Zato je vybaveno moderní turistickou infrastrukturou s mnoha obchody, kavárnami a cukrárnami, diskotékami a menším aquaparkem. Vedle toho samozřejmě nabízí písčité pláže s jemným okrovým pískem a mírným vstupem do moře, bazény s tobogány a řadu zábavních parků v okolí, z nichž nejznámější je především Mirabilandia, jemuž se někdy říká italský Disneyland. Trhy se konají v úterý, v sobotu a v neděli na Viale Virginio.

Popis objektu

Dvoupatrová residence GIOTTO (Via Giotto) leží nedaleko pláže a cca 500 m od centra s obchůdky a restauracemi. Na soukromém oploceném pozemku nabízí klientům společnou zahradu s barbecue. Apartmány jsou jednoduše, ale funkčně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, dva balkony a parkovací místo.

Pláž
volná i placená
Vzdálenost od
pláže 400 m, centra s obchody 500 m, supermarket 2 000 m
Venkovní dispozice
zahrada, oplocená, společný gril/barbecue
Minimální počet nocí
standardně 7, kratší pobyt za poplatek, v případě kratšího pobytu (10-12 nocí) bude účtována částka za 14 nocí.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...