Vyhledávání zájezdu
Frontemare - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Frontemare

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarstarFrontemare

Počet termínů:

11 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 24°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Frontemare
Popis
Apartmány Zenith, Corso, Girasole, Franco a Carina.
Moderní rekreační komplexy přímo u pláže, v centru, s výtahem. Apartmány s terasami, rezervovaná parkovací místa.
Ubytování
Bilo B-5 pro 3-5 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 3 lůžky, koupelna, terasa s výhledem na moře.

Bilo B-6 pro 4-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a 2 lůžky nebo palandou, koupelna, balkón.

Trilo C-5 pro 4-5 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna, terasa.

Trilo C-6 pro 4-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna, terasa s výhledem na moře.

Trilo C1-6 pro 4-6 osob: klimatizovaný apartmán, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna, terasa s výhledem na moře.
Poloha
Přímo u pláže, cca 250 metrů od večerní pěší zóny.
Vybavení a služby
Všechny apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, TV a malým zděným trezorem. Apartmány mají vyhrazená parkovací místa.
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km.
Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici)
Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 30% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...