Vyhledávání zájezdu
Ferienhaus Hotel Post - Rakousko - Korutany - Heiligenblut

Ferienhaus Hotel Post

Rakousko » Korutany » Heiligenblut

, ApartmányFerienhaus Hotel Post

Počet termínů:

19 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Ubytování: všechny apartmány mají SAT-TV/DVD, lednice, kávovar, sporák, lednice, povlečení, sprcha/WC A: Typ W2 pro max.3 osoby – obytná místnost s kuchyní, - Typ W3 pro 3 osoby - ložnice se dvěma postelemi( 1 x šířka 140 cm, 1 x šířka 90 cm, sprcha/WC, SAT-TV( lze spojit s - oba apartmány lze spojit - celkem tedy pro max. 6 osob( Typ G)
B: Typ Aktiv pro max. 4 osoby – přizpůsoben vozíčkářům – přízemí - předsíň, obytná místnost s a s elektricky nastavitelnou postelí a hygienickým zařízením, další obytná místnost, sprcha/WC, kuchyně, C: Typ W11 pro max. 6 osob – 2.patro - předsíň, kuchyně, obytná místnost s jedním lůžkem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 x ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou a WC D: Typ W12 pro max. 5 osob – 2. patro - malá kuchyně, obytná místnost, 2 x ložnice, koupelna se sprchou a WC E: Typ W9,W10 vždy pro 3 osoby – 1. patro - obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a jednou přistýlkou s kuchyňským koutem, sprcha/WCF: Typ W1 pro max. 6 osob(80m2) - předsíň, 2 x ložnice(1x s manželkou postelí, 1 x 2 oddělená lůžka), obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, oddělená kuchyně s jídelním koutem, sporák s troubou, myčka, lednička,kávovar, ohřívač vody, koupelna s WC + další WC G: spojení W2 + W3 pro max. 6 osob
Poloha
apartmánová residence Ferienhaus Hotel Post se nachází v centru střediska 100m odo Vital Hotel Post s restaurací, 10 km od dolní stanice lanovek v Heiligenblutu, zastávka skibusu 150m, obchod 100m, malý lyžařský vlek 200m.
Vybavení
lyžárna, WIFI
Minimální počet nocí
7
Pobyt
7 nocí, kratší pobyty na vyžádání

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...