Vyhledávání zájezdu
Fascinující deštné pralesy Kostariky - Kostarika

Fascinující deštné pralesy Kostariky

Kostarika

, Hotel starstarstarFascinující deštné pralesy Kostariky

Počet termínů:

216 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 9 dní, 3* hotel, snídaně

Skupinový zájezd, malá mezinárodní skupinka.
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: San José / NP Poás Volcano / Sarchí / NP Braulio Carrillo / Cahuita / NP Cahuita Marine / Tortuguero / Gulf of Nicoya / San José

Kostarika rozmanitost života v deštných pralesech Kostariky je naprosto dech beroucí. Stále aktivní sopky v této oblasti navíc vyhřívají pralesní jezírka, ve kterých naleznete božský klid a odpočinek. Během zájezdu s průvodcem CK navštívíte všechny nejdůležitější přírodní parky a rezervace této nádherné země.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno v kvalitních 2* - 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: San José:

Odlet. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK, který Vás dopraví do Vašeho hotelu. Ubytování, nocleh.Hotel.

2. den: NP Poás Volcano / Sarchí:

Ve výšce 2.800 m.n.m. se nachází vulkán Poás Volcano, který je považován za největší gejzír na světě. Navštívíte jezero Botos a starý kráter. Dále budete pokračovat kolem kávových a třtinových plantáží do Sarchí, místa známého díky svým řemeslným výrobkům. Po obědě transfer do hotelu, zbytek dne individuální volno na Vaše aktivity. Nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

3. den: NP Braulio Carrillo NP / Cahuita:

Odjezd ze San José panoramatickou cestou, přes národní park Braulio Carrillo, Limón, podél karibského pobřeží až do města Cahuita. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: NP Cahuita Marine:

Cahuita je jedna z nejkrásnějších bílých palmových pláží v zemi. Žijí zde speciální druhy ryb, které se vyskytují pouze v korálových útesech na karibském pobřeží v Kostarice. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Cahuita / kanály Tortuguero:

Transfer z Cahuita do Siquirres kolem banánových plantáží až do krásného místa zvaného Matina. Odtud poplujete kanály do NP Tortuguero. Návštěva malé vesničky Tortuguero a informačního centra. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: NP Tortuguero / San José:

Brzo ráno plavba loďkou po kanálech v deštném pralese Tortuguero. Žije zde více než 300 druhů ptactva. Po snídani návrat do Matina a dále do San José. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Možnost výběru mezi 3 výlety:

1) Záliv Nicoya: Po snídani odjezd po Pan American Highway do Puntarenas. Poplujete lodí podél pacifického pobřeží, kde navštívíte úchvatné panenské ostrůvky v zálivu Nicoya jako např. exotický ostrov Tortuga, který je obrostlý kokosovými palmami s bíllými písčitými plážemi a křišťálovou vodou. Užijte si chvíli klidu v nedotčené přírodě a opravdovém ráji! Oběd vám bude servírován na pláži.

2) Vulkán Irazú - údolí Orosi - orchideje: Navštívíte dřívější hlavní město Cartago, poté vyjedete k nejvyššímu vulkánu Kostariky Irazú s měsíční krajinou, pokračujete do Paraíso a údolí Orosi s ruinami kostela Ujarras a dalšími. Odpoledne ještě navštívíte zahradu Lankester s největší sbírkou orchidejí ve Střední Americe. Oběd v ceně.

3) White water Rafting: Mezi nejoblíbenější sporty na Kostarice bezesporu patří rafting na řece Pacuare. Budete projíždět džunglí a pralesy a užívat si okolní přírody. Oběd zahrnut. Večerní návrat do San José a Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně, oběd.

8. den: San José:

Transfer na letiště a odlet domů.
Snídaně.

9. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.