Vyhledávání zájezdu
Estoril Eden - Portugalsko

Estoril Eden

Portugalsko

, Hotel starstarstarstarEstoril Eden

Počet termínů:

10 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Ubytování
pokoje a apartmány, některé s výhledem na moře (balkón, trezor, klimatizace, TV, rádio, telefon)
Poloha
Hotel na jenom z nekrásnějších míst Evropy, na pobřeží Estorilu a Sintry se zlatými písečnými plážemi, ideální pro strávení nezapomenutelného pobytu. Na pobřeží Estoril & Sintra, s krásnými plážemi, kulturou a historií.
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Místo
Světově známá oblast krásných pláží se nachází asi 20 km od hlavního portugalského města Lisabonu a nabízí vše pro strávení báječného víkendu plného slunce a zábavy – kosmpolitní atmosféru, noční život, pláže, excelentní hotely, golfové kurzy a představení v největším evropském kasinu v Estorilu. Estoril a Cascais jsou ideálními výchozími body pro návštěvu okolí Lisabonu – pronajatým autem můžete navštívit nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy – Cabo da Roca, malebnou vesničku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO – Sintru s krásným palácem a samozřejmě nesmíte vynechat ani hlavní město Lisabon s mnoha památkami s námořní tématikou nebo novou část města (spojení buď vlakem nebo autem).
Vybavení
restaurace s portugalskou i mezinárodní kuchyní, bar, venkovní bazén, health club, vířivka, disco–bar, konferenční prostory. Poblíž – největší kasino v Evropě s různými představeními, golf, tenis
Výlety
Centrum křesťanské víry – Fátima. Návštěva hrobek Lucie, Francisca a Jacinty, kostel a Kaple zjevení. V létě denně, v zimě pouze v SO od 14.30 hod.

Hlavní památky města – Klášter sv. Jeronýma, Belémská věž, Památník zámořských objevů, muzeum kočárů, Alfama. Denně od 9.00 a 14.30 hod.

Nádherná vesnice Královské rodiny Sintra, nejzápadnější výběžek Evropy Cabo da Roca, letoviska Estoril a Cascais. Kromě PO, ST od 14.30 hod.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...