Vyhledávání zájezdu
Elldus Resort - Oberwiesenthal - Německo - Sasko

Elldus Resort - Oberwiesenthal

Německo » Sasko

Oberwiesenthal, starstarstarstarElldus Resort - Oberwiesenthal

Počet termínů:

98 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
a) Studio pro max. 2 osoby (cca 25 m²): kombinovaný obývací prostor s ložnicí a francouzskou postelí, posezení, kuchyně (sporák s 2 hořáky, myčka na nádobí, toastovač, kávovar, varná konvice), Spr.+ WC.

b) Apartmán classic pro max. 4 osoby (cca 56 m²): ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou a WC, prostorný obývací pokoj s kabelovou TV, rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyně (sporák se 4 hořáky, myčka na nádobí, toastovač, kávovar, varná konvice), jídelní kout a balkon.

c) Apartmán superior pro max. 6 osob (cca 69 m²): 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 2 oddělenými postelemi, koupelna s velkou vanou a WC, prostorný obývací pokoj s kabelovou TV a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyně (sporák se 4 hořáky, myčka na nádobí, mikrovlnka, toastovač, kávovar, varná konvice), jídelní kout a balkon.
Poloha
Nejvýše položené město v Německu (914 m n. m.) leží na hranici s Českem v údolí mezi Fichtelbergem a českým Klínovcem. Jedná se o známé klimatické lázně, které nabízí plno atrakcí: cykloturistiku, turistiku, Nordic Walking, letní bobovou dráhu, letní tubing, koloběžky monsterroller, paragliding, jízdu parním vláčkem, kočáry s koňmi aj. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdovek a běžkařských tratí, cca 1 km od centra města, cca 1 km od obchodů.

Fichtelberg je se svými 1 215 m nejvyšší horou východního Německa a v létě i v zimě nabízí ideální možnosti pro rekreaci i pro sportovce. Český Klínovec je s 1 244 m n. m. nejvyšším vrcholem Krušných hor a další významnou horou této turistické a lyžařské oblasti regionu.
STRAVA
Rekreační pobyt: bez stravy - s možností vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.
Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) pro dospělého a All Inclusive pro děti za příplatek v CK.
Případná polopenze/All inclusive pro děti musí být zakoupena pro celé studio/apartmán a na celý pobyt.

RODINNÝ balíček: polopenze - snídaně formou bufetu a večeře formou menu nebo bufetu pro dospělé a dětské All Inclusive pro děti.

Dětské All Inclusive zahrnuje:
* snídaně formou bufetu
* oběd (částečně pod dohledem)
* večeře
* Flipsova zmrzlina k hlavním jídlům
* džusy a voda,
* péče o děti (v němčině) pro děti od 5 měsíců do 2 let / max. 18 hod / týden, pro děti od 3 do 15 let / max. 35 hod / pobyt (počet míst je omezen)
Dětské All Inclusive je možné čerpat pouze pokud si i rodiče dokoupí polopenzi.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
V Oberwienthalu SE NUDIT NEBUDETE!

Nordic Walking: V lázních Oberwiesenthal jsou k dispozici tři speciální okruhy s různými stupni obtížnosti. Ale obecně se můžete s holemi na Nordic walking vydat na všechny naše turistické trasy.

• Cykloturistia a turistika: Velké množství značených turistických a cykloturistických tras různých obtížností začíná v bezprostřední blízkosti Elldus Resortu. Kola a helmy lze zapůjčit ve specializovaných prodejnách v Oberwiesenthalu.

• Monsterroller: Na Fichtelbergu se obludy urvaly ze řetězu. Přesto žádný strach, snadno je zkrotíte a pak budete tato zelená vozidla jednoduše ovládat. Na širokých pneumatikách, se dvěma kotoučovými brzdami a s hmotností 15 kg se poženete dolů z Fichtelbergu. Fichtelberskou lanovkou se se svým zeleným vozidlem dostanete na nejvyšší horu Saska, odkud si můžete užít desetikilometrový sjezd ve směru např. na Neudorf. Odtud se pohodlně dostanete úzkokolejkou zpět do lázní Oberwiesenthal. Jízda monsterrollery je čistá akce. Ve skupině, nebo sami – faktor zábavy je zaručen. Zkuste si aspoň jednou zkrotit obludu!

• Paragliding: Už jste někdy leželi na louce a pozorovali ptáky, jak si užívají svobody a beztížného pohybu ve vzduchu? Ne? Pak nyní máte jedinečnou možnost obdivovat lázně Oberwiesenthal seshora.

• Letní tubing
: Vysoký faktor zábavy dětem v každém případě přinese letní tubing v lyžařské škole Vereinigte Skischule. V tubingových pneumatikách vyjedou po kouzelném koberci nahoru a pak sjedou po dráze zase dolů. I v létě si lze užít díky speciální rohoži sáňkování na dráze dlouhé 50 metrů.

• Letní bobová dráha: Jeďte s větrem o závod na letní bobové dráze. Během jízdy na dráze dlouhé 550 metrů vyzkoušíte Vaši zručnost na 9 klopených zatáčkách, v 6 obloukách a na jednom skoku!

• Krušnohorský expres: S krušnohorským expressem máte možnost každý pátek a čtvrtek od dubna zcela jedinečným způsobem objevovat nejvýše položené město v Německu a jeho okolí. Na výběr máte ze dvou tras. Podívejte se na náš plán jízd a výletů!

• Jízdy kočárem a vozem taženým koňmi: S koňmi pohodlně obdivujte lázně Oberwiesenthal, jejich okolí a přírodní krásy Krušných hor a nechte se uchvátit dojmy.

VÝLETY DO OKOLÍ:
Fichtelberg: Fichtelberg je se svými 1 215 m nejvyšší horou východního Německa. Zhruba 750 m jihozápadně se nachází Malý Fichtelberg, který s Fichtelbergem a Klínovcem na české straně tvoří vrcholky nejvýznamnějšího střediska zimních sportů v Krušných horách.

Klínovec: Poblíž Fichtelbergu se nachází Klínovec, se 1 244 m nejvyšší hora Krušných hor. Výlet na Klínovec se vždy vyplatí, protože se odtud naskýtá hezký výhled na lázně Oberwiesenthal a krásnou přírodu Krušných hor.

Lanovka na Fichtelberg: Byla postavena v roce 1924, a je tedy nejstarší lanovkou v Německu a současně poznávacím znamením lázní Oberwiesenthal a důležitou součástí místního turistického ruchu. Lanovka denně dopravuje rekreanty na nejvyšší vrchol Saska v létě i v zimě.

Skokanské můstky na svahu Fichtelberg: Při výstavbě “Velkého skokanského můstku” v roce 1936 vyšla vstříc architektu Kunzovi z Chemnitz krása a jedinečnost zalesněné oblasti “Schönjungferngrund”. V roce 1972 byl můstek stržen a ještě v témže roce se začalo s výstavbou nového. Dnes je komplex skokanských můstků na Fichtelberg rozšířen o tři další malé můstky. Komplex patří k nejhezčím a nejmodernějším skokanským areálům v Německu.

Železniční trať Fichtelberg: Romantická železnice na Fichtelbergu. Na cestě dlouhé 17,35 km si můžete užít nádherný výhled na oblast mezi lázněmi Oberwiesenthal a Cranzahlem. Při cestě do nejvýše položeného města v Německu zdoláte převýšení 238 metrů, 5 mostů a viadukt v lázních Oberwiesenthal.

Historický poštovní kočár: Projížďka historickým poštovním kočárem po nejvýše položeném městě v Německu – zažijte přírodu z bezprostřední blízkosti a získejte nové dojmy z města na Fichtelbergu. Poznávání trochu jinak – 30minutová jízda poštovním kočárem vás zavede do historického centra lázní Oberwiesenthal.

Zážitky v destilerii: Další atrakcí nejvýše položeného města v Německu je první oberwisenthalská „destilerie na vlastní oči“, kterou si můžete v radničním hotelu na náměstí prohlédnout za přispění firmy Grenzwald Destillation.

• Mořský svět Meeresaquarium:
Na korálovém útesu dlouhém 17 metrů je toho spousta na obdivování: korály, ryby různých barev a velikostí, murény, krabi a jiní zajímaví mořští živočichové. Mořský svět se nachází 100m od Ferienparku.

• Traumweide: Stojí na zelených loukách a pozorují vás svýma velkýma očima – alpaky. V Traumweide můžete obdivovat tyto veselé kamarády, hladit je, nebo si v krámku na statku zakoupit jejich vlnu.

Hornická a historická města: Annaberg-Buchholz, Geyer, Marienberg, Drážďany...

• Muzea a manufaktury: Museum hraček Olbernhau, modely železnic a miniaturní svět Modellbahnland Erzgebirge, Manufaktrua „františků“ Huss, Výrobna svíček, Muzeum historických kuchyní a polévek Suppenmuseum...

• Hornické štoly a doly: Markus-Röhling-Stolln, Herkules-Frisch-Glück Schaubergwerk, štola a muzem Ehrenfriedersdorf...
DALŠÍ SLUŽBY
ZA POPLATEK (na místě):
* naplnění ledničky: 9 Eur (dle doručeného seznamu pro Vás obstaráme požadované potraviny, které budou přichystané při Vašem příjezdu v ledničce)
* panorama výhled: 5 Eur/ apartmán / noc - apartmán v nejvyšším patře s výhledem na okolí
* Extra romantika: 15 Eur /apartmán (župan pro dospělé, přísady do koupele, láhev Prosecco, sladké překvapení od kuchaře)
* výměna ručníků: 3 Eur / osoba
* výměna ložního prádla: 5 Eur / osoba
* župan: 2 Eur / noc - do Elldus Spa zapůjčení županů a ručníků zdarma
* praní prádla: 5 Eur / praní vč. pracího prostředku
* průběžný úklid apartmánu: 6 Eur
* minigolf: 5€ / rodina / hra

Dodatečné vstupné do Elldus Spa pro hotelové hosty:

Celodenní vstup
Dospělý 22,00 €
Zvýhodněné vstupné* 18,00 €
Dítě 11-15 let 15,00 €
Dítě 7-10 let 11,00 €
Dítě 0-6 let zdarma

Tříhodinový vstup
Dospělý 14,50 €
Zvýhodněné vstupné* 11,00 €
Dítě 11-15 let 8,50 €
Dítě 7-10 let 6,00 €
Dítě 0-6 let zdarma
DÍTĚ (léto)
Rekreační pobyt: Až 4 děti do 5,99 let na lůžku nebo rozkládacím gauči bez stravy ZDARMA (max. 2 děti v apartmánu classic, max. 4 děti v apartmánu superior)
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
hotelový vyhřívaný relaxační bazén, saunový svět a dětská wellness oáza.
Aquacentrum Agricola Jáchymov (13 km) - vnitřní bazény, skluzavka, sauny, whirlpool.
Freizeitbad Greifesteine (34 km) - aquapark, saunaland, skluzavky pro děti.
Aqua Marien (40 km) - aquapark, saunaland, wellness.
Parkování
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
11 Eur / noc (bez krmení)
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním studia/apartmánu do 10:00 hod v den odjezdu. V případě pobytu se snídaní začíná pobyt snídaní další ráno po příjezdu a končí snídaní poslední den pobytu. V případě polopenze začíná pobyt večeří od 17:30 hod v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 5% za včasný nákup 90 a více dní platí ve všech termínech s výjimkou těchto: 27.12. - 2.1.18 a 2.1. - 6.1.18 a 3.2. - 24.2.18
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RODINNÝ BALÍČEK (6 dnů / 5 nocí ve vybraných termínech, nástup libovolný) zahrnuje:
- 5x ubytování v apartmánu CLASSIC nebo SUPERIOR
- 5x polopenze formou bufetu pro dospělé
- 5x All Inclusive pro děti
- 2x za pobyt celodenní volný vstup do Elldus Spa vč. bazénu (pro děti vstup do 20:00 hod.) vč. zapůjčení županu a osušky
- povlečení a ručníky (příp. výměna za příplatek)
- spotřeba vody, elektřiny, plynu
- závěrečný úklid (denní úklid není zahrnut v ceně)
- Wi-Fi internet v hotelové recepci
- parkování
- donáška čerstvého pečiva do apartmánu (platí se pouze cena za zboží)
- zapůjčení (na vyžádání, zdarma, dle dostupnosti): dětské postýlky, dětské jídelní židličky, nočník, vanička, přebalovací podložka, koš na pleny
CELKOVÁ KAPACITA
120 apartmánů a studií
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA:
- povlečení a ručníky (příp. výměna za příplatek)
- spotřeba vody, elektřiny, plynu
- závěrečný úklid (denní úklid není zahrnut v ceně)
- set: 3x tableta do myčky, 2 pytle na odpad, mycí prostředek a utěrka, mydýlko
- 1x za pobyt celodenní volný vstup do Elldus Spa vč. bazénu (pro děti vstup do 20:00 hod.) vč. zapůjčení županu a osušky
- donáška čerstvého pečiva do apartmánu (platí se pouze cena za pečivo)
- zapůjčení (na rezervaci zdarma, dle dostupnosti): dětské postýlky, dětské jídelní židličky, nočník, vanička, přebalovací podložka, koš na pleny

BONUS: 10% SLEVA na dokoupení masáží a procedur.

Pravidla pro pobyt dětí v Elldus Spa:
Děti do 16 let mohou využít Elldus Spa jen v doprovodu rodičů.
Sauny v Miriquidi a Vila Carmen (zóny bez plavek) jsou přístupny pouze dětem od 11 let. Relaxační bazén Ozeanien je po 20. hodině přístupný pouze dětem od 11 let.
Dětské spa s malým bazénem a dětskou saunou je přístupný všem dětem nepřetržitě po celou otevírací dobu Elldus Spa.
Děti do 3 let musí mít v Elldus Spa plenu do vody (lze zakoupit na recepci).
REKREAČNÍ POPLATEK
1,9 Eur / osoba /den,
0,95 Eur/děti 6-16 let a ZTP/den, děti do 6 let zdarma
AKČNÍ NABÍDKA
WELLNESS CENTRUM s bazénem
PROČ K NÁM ?
Proč ELLDUS RESORT Oberwiesenthal:
- nové ubytování apartmánového typu nově vč. wellnessu
- animační programy pro děti
- u českých hranic
- rozlehlé dětské hřiště a indoor svět na hraní pro děti
- 30 km sjezdovek v přeshraničním InterSkiregionu Klínovec - Fichtelberg
Vybavení
Komfortně zařízený rekreační areál **** s prostornými nekuřáckými apartmány: recepce, restaurace, dětský vnitřní hrací svět Kinderwelt, parkoviště, mini ZOO s domácími zvířátky (pouze v létě), trampolíny, dětské hřiště s houpačkami, skluzavkami, stolní tenis, denně prázdninový volnočasový program s průvodcovanými výlety (v němčině), jízdami v kočáru/na saních s koňmi, kutilskými kurzy, výpravami s pochodněmi, minigolf, motokáry aj.
Dále k dispozici: zapůjčení her, sleva v půjčovně lyží a saní, skipasy na recepci, úschovna lyží, denně donáška čerstvého pečiva do apartmánu, nabídka naplnění lednice a donáška nápojů (za poplatek a na objednávku).

Kiwis - coffee bar lounge s novozélandskou atmosférou, wifi, nachází se přímo v centru Oberwiesenthal na náměstí, 10% sleva pro všechny hosty Elldus Resort.

ELLDUS SPA - 1500 m2: svět klasických a středomořských saun, vnitřní vyhřívaný bazén 60m² a relaxační zóna, masáže a jiné beauty procedury, fitness, odpočinková místnost s výhledem na Krušné hory, Fipsova dětská wellness oáza

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.