Vyhledávání zájezdu
Electra - Řecko - Řecko pevnina - Řecká Makedonie - Stavros

Electra

Řecko » Řecko pevnina » Řecká Makedonie » Stavros

, Studia starstarstar

LM


Electra

Počet termínů:

20 termínů / 20 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Electra
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Stavros s výhledem na zalesněné hory. Podstatnou výhodou je umístění hotelu mimo hlavní silnici, takže nebudete rušeni celoročním provozem. Živější centrum je vzdáleno cca 200 m, pláž 350 m. Hotel nabízí různé typy ubytování - standardní hotelové pokoje, luxusní mezonety i jednodušeji zařízená studia. Mnozí z Vás jistě ocení česky mluvící personál na recepci, v restauraci a v baru.Oficiální kategorie hotelu jsou 3*.
Vybavení hotelu
V hotelu se nachází recepce, výtah, restaurace, snack/pool bar, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), sluneční terasa, parkoviště, bezbariérový přístup.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkové pokoje pro 2 osoby s možností dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, chladničku, televizi, telefon, rychlovarnou konvici (hotelový pokoj), klimatizaci (na objednávku za příplatekcca 7 €/noc). Vyšší kategorie dvoulůžkových pokojů možné zajistit na poptání za příplatek (rozdíl v ceně cca 6000/CZK/osoba. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Standardní pokoje jsou umístěny od suterénu po první patro.
Stravování
Snídaně nebo Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet, ovoce nebo sladký dezert.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...