Vyhledávání zájezdu
Edinburgh - Easy Fly - Velká Británie - Skotsko

Edinburgh - Easy Fly

Velká Británie » Skotsko

, HotelEdinburgh - Easy Fly

Počet termínů:

22 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Edinburgh - Easy Fly (letecky)
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Další používané hotely:


Original Raj Hotel**
Menší hotel se nachází asi 1,5 km od historického centra Edinburghu. Zastávka busu (Wester Coats) z letiště (Airlink) je přímo u hotelu. Hotel je zařízen ve stylu koloniální Indie a je rovněž provozován místní idnickou komunitou. Hotel je vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří ocení originalitu indického hotelu v srdci Skotska. Nečekejte však nějaký velký komfort. Dvoulůžkové pokoje s tradičním příslušenstvím, a TV. Wifi (zdarma) k dispozici ve společných prostorách hotelu, dostupné i v některých pokojích. Snídaně kontinentální.


Holiday Inn Express - Edinburgh City Centre***
Hotel se nachází pouze 400m od Princes Street. Užijte si skvělý pobyt přímo přes silnici od Edinburghského divadla Playhouse Theatre a Omni Centra. Všechny ceny jsou včetně fantastické "Express Start" teplé snídaně, stejně tak i s bezplatným bezdrátovým připojení k internetu.Travelodge***
Hotel se nachází v centru Edinburghu. Wifi za poplatek.

Hotel Piries***
Hotel se nachází jen kousek od nádraží Haymarket a 10 min chůze od Princes Street, hlavní nákupní ulice v Edinburghu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, TV, telefonem.

Apex City Hotel****
Hotel se nachází v srdci čtvrti Grassmarket v centru Edinburghu. Nabízí komfortní pokoje s výhledem na hrad. Všechny stylové a prostorné pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, ledničkou, TV.

Apex Internationnal****
Tento hotel se nachází v samém srdci Edinburghu s nádherným výhledem na hrad . Turistické zajímavosti jako je Royal Mile, Holyrood House, Dynamic Earth a Princess Street jsou na dosah ruky. V blízkosti hotelu jsou desítky restaurací, barů a nočních klubů. Zastávka městské dopravy je přímo před hotelem. Tento luxusní hotel byl postaven v roce 1966 a byl kompletně zrekonstruován. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní a kabelovou TV, připojení na internet, rádio a CD / DVD přehrávačem. Hotel svým hostům nabízí krytý bazén a posilovnu.
Tento letecký zájezd je určen pro individuální cestovatele, kteří chtějí strávit několik dní v hlavním městě Skotska - Edinburghu. Edinburgh, hlavní město skotské whisky, mužů v sukních a skotských dudáků, je nejlákavějším městem v severní Evropě. Strážcem města je hrad, který na něj shlíží z vrcholku hory a do hloubek nádherných jezer, což dodává Edinburghu jeho působivou a neopakovatelnou atmosféru. Kolem Edinburghského hradu se klikatí dlážděné uličky s domy z 18. století, které jsou obklopeny četnými parky. Nezapomenutelná je pak procházka tzv. královskou mílí.
Je možné prodloužení pobytu v Edinburghu o další den. Zpravidla odlet ve čtvrtek, návrat v neděli.
Váš pobyt v Edinburghu si můžete zpestřit jednodenními výlety po dalších zajímavých místech této krásné země.
Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Fakultativní výlety:

Skotskou historií
Odjezd z Edinburghu v 9. hodin ráno. Během tohoto výletu nejprve zamíříte na skotskou Vysočinu kde navštívíte nejslavnější skotský hrad - Stirling. Dále vzpomenete skotského hrdinu Williama Wallace (kdo by neznal film Statečné srdce?!). Poté se vypravíte do typické skotské palírny whisky Glengoyne, kde budete mít možnost ochutnávky. Následně možnost procházky přes vesnici Deanston a čas na oběd. Odpoledne se zastavíte v oblasti Trossachs a zavítáte k překrásnému jezeru Loch Lomond.Večer návrat do Edinburghu (kolem 18.00).


Skotskou Vysočinou
Napříč skotskou Vysočinou se vydáme k jezeru Loch Ness. Z Edinburghu vyrazíme kolem hradu Stirling směrem na Glencoe. Dále budeme pokračovat přes město Fort William a kolem nejvyšší hory Skotska, Ben Nevis až k jezeru Loch Ness. Na břehu jezera si budete moci prohlédnout hrad Urquhart Castle. Dojedeme až do města Inverness, odkud se pak budeme vracet zpět.
Cena výletů zahrnuje dopravu a anglicky mluvícího průvodce. Vstupy do objektů nejsou zahrnuty v ceně výletu.
Stirling Castle - 14 GBP, Urquhart Castle - 8 GBP
Stravování
Snídaně je zahrnuta v ceně.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.