Vyhledávání zájezdu
Dvoudenní Vánoční Budapešť s termálními lázněmi - Maďarsko - Budapešť

Dvoudenní Vánoční Budapešť s termálními lázněmi

Maďarsko » Budapešť

,Dvoudenní Vánoční Budapešť s termálními lázněmi

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Budapest - transparent 32°C


1. den
odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do BUDAPEŠTI, prohlídka nejkrásnějších míst centra Budína a Pešti s nesčetným množstvím památek - Matyášův chrám, Rybářská bašta, bazilika sv. Štěpána, Budínský hrad, Řetězový most, návštěva vyhlášené adventní tržnice na náměstí Vörösmarty, volno k nákupům či návštěvě muzeí a galerií, večer odjezd na ubytování v hotelu.
2. den
snídaně, poté odjezd do centra města, kde se v příjemném parku nacházejí termální lázně Széchenyi - jedny z největších a nejslavnějších termálních lázní v Evropě, kde si návštěvníci užijí termální vanové koupele, sauny i venkovní termální bazény. V případě zájmu je možné využít tento den k dalšímu prozkoumávání centra Budapešti. Odpoledne se vydáme zpět do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu, 1 x snídaně, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zák. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj +500,- Kč, vstupy do navštívených objektů, vstupné do termálních lázní cca 550,- Kč/os./den, komplexní cestovní pojištění včetně storna 30,- Kč/os./den
Poznámka k ceně
Doporučené kapesné: cca 50,- Euro

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.