Vyhledávání zájezdu
Diana Ovest - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Lido del Sole

Diana Ovest

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione » Lido del Sole

, ApartmányDiana Ovest

Počet termínů:

17 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Diana Ovest - Bibione Lido del Sole
Ubytování
apartmán, A trilo 4/5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s jedním nebo dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a většinou s gaučem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)
patro, balkon, klimatizace, na vyžádání, 35 €/týden, TV, lednice, samostatný mrazák, na vyžádání, mikrovlnná trouba, sprcha, parkovací místo, nástupní dny v období do 16.06. a od 15.09. na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
Popis letoviska

Prostřední část, zvaná Bibione Lido del Sole, je o poznání klidnější než Bibione Spiaggia, její centrum je menší, i když nepostrádá typické obchůdky, restaurace a pizzerie. Většina domů a vilek je zde obklopena zelenými zahradami se vzrostlými piniemi, které vybízejí k příjemným procházkám, odpočinku nebo sportovní aktivitám, protože v této části se nachází například sportovní minipark a škola windsurfingu.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu

Residence DIANA OVEST (Via Mascagni) leží velmi blízko pláže v klidné lokalitě, klientům je k dispozici parkovací místo pro každý apartmán. Mezi residencí a pláží je piniový lesík. Menší apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, mikrovlnnou troubu a balkon, některé navíc klimatizaci (na vyžádání, za poplatek).

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma plážový servis v období 12.05. - 22.06. a 08.09. - 23.09. při pobytu min. 7 nocív

Vzdálenost od
pláže 50 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo, v první řadě budov u pláže, mezi residencí a pláží je menší piniový lesík, přímo na pláži bez přecházení silnice
Minimální počet nocí
v období do 16.06. a od 15.09. na vyžádání i kratší pobyt, standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...