Vyhledávání zájezdu
Corte San Marco - Itálie - Adriatická riviéra - Grado

Corte San Marco

Itálie » Adriatická riviéra » Grado

, Rezidence starstarstarCorte San Marco

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Grado - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Corte San Marco - Grado
Ubytování
apartmán, B bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 4 osoby, počet ložnic 1)
zvýšené přízemí nebo 2.patro, balkon, (některé s výhledem na přístav, nelze vyžádat), klimatizace, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, lednice, pračka, sprcha, (sprchový kout), zahradní nábytek, parkovací místo, garážové stání 15 €/den (v suterénu residence), na vyžádání, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd 10:00
Popis letoviska
Cca 11 km jižně od Aquileia, na osamoceném místě uprostřed laguny a na konci dlouhého silničního mostu přes lagunu, se nachází starobylé ostrovní město Grado, jehož prostřednictvím Aquileia kdysi obchodovala se Sýrií, Kyprem, Arábií i Malou Asií. Grado nejsou malými Benátkami, i když je jim jeho historie podobná a také jeho malé a velmi pěkné historické centrum není zdaleka ztraceno mezi budovami velkého moderního letoviska, ale právě spojení historického centra s písčitými plážemi z něj vytvářejí příjemné místo pro strávení zajímavé dovolené.
Popis objektu

Residence CORTE SAN MARCO (Via Rossini, 3) se nachází přímo u turistického přístavu a nedaleko historického centra a pěší zóny s obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Klientům je k dispozici výtah a parkovací místo v blízkosti residence (na vyžádání, za poplatek). Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, Wi-Fi, pračku a balkon (některé s výhledem na přístav).

Vzdálenost od
pláže 350 m, přístavu 50 m
Vybavení objektu
výtah, Wi-Fi v objektu
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...