Vyhledávání zájezdu
Comino - Malta

Comino

Malta

, Hotel starstarstarComino

Počet termínů:

26 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Vídeň

Počasí:

Dnes Počasí v Mellieha - transparent 22°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bungalows Comino
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): v hotelu, cca 20 m2, koupelna s vanou, fénem a WC, minibar, individuální klimatizace, sat. TV, telefon, balkon. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): balkon s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2A.Dvoulůžkové pokoje Komfort Plus (A2K): koupelna s vanou nebo sprchou, vyšší patra hotelu, jinak stejné vybavení jako A2A.Superior bungalovy (B2A/B3A): prostornější cca 35 m2, koupelna se sprchou, navíc disponují posezení, místo balkonu terasa, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2A. Superior bungalovy (B1B/B2B): terasa s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje B2A.
Poloha
klidná. V blízkosti veřejná doprava. Nákupní možnosti na ostrově Gozo. Transfer z letiště cca 90 až 105 min.
Děti
samostatný dětský bazén, dětské postýlky a dětské židličky zdarma. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.
Informace o cenách
Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách
Popis hotelu
Přímo na hotelové písečné pláži s plážovým servisem. Hotelový přívoz na ostrov Gozo a zpět pro ubytované hosty zdarma. Ubytování v dvoulůžkových pokojích nebo bungalovech.
Pláž
přímo na hotelové písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Vybavení
komplex nabízí 95 pokojů a 46 bungalovů. Bungalovy jsou ve vzdálenosti cca 800 metrů s kyvadlovou hotelovou dopravou k hotelu zdarma. Hosté mohou využívat vstupní halu s recepcí a trezory k pronajmutí, TV místnost, klimatizovanou nekuřáckou restauraci, jídelnou v blízkosti bungalovů, kde se podávají snídaně (večeře se servírují v restauraci), bar a boutique. Venkovní areál nabízí 2 bazény s mořskou vodou (jeden u hotelu, druhý u bungalovů) a oddělený dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Osušky na kauci.
Stravování
polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.30 h, snacky od 10.00 do 16.00 h, odpolední čaj od 16.00 do 17.30 h. Dietní strava na vyžádání.
Sport/aktivity
2x týdně živá hudba. Za poplatek: možnost potápění (škola PADI) a tenisu s písečným povrchem (3 kurty).
Internet
internetový koutek za poplatek.
Info
tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 3;
příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě.
Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
Upozornění
na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.
Cena zájezdu zahrnuje
leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby connected service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...