Vyhledávání zájezdu
Coconut Bay - Svatá Lucie

Coconut Bay

Svatá Lucie

, Hotel starstarstarstarCoconut Bay

Počet termínů:

93 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Castries - transparent 29°C


Obecný popis
Pouze několik minut jízdy od mezinárodního letiště Hewanorra na jihovýchodní straně ostrova se nachází Resort and Spa Coconut Bay. Hlavní město ostrova je vzdáleno přibližně hodinu jízdy. Resort je zasazen do 85 akrů rozlehlého lesa sestávajícího z kokosových palem.

Čtyřpatrová budova se skládá ze 2 křídel – severního a jižního. Každý z 254 pokojů má nádherný výhled do zahrady nebo na oceán, obytnou část pokoje a soukromý balkon. Samozřejmostí ve vybavení je klimatizace, satelitní televizor, telefon, vlastní sejf, kávovar a koupelna s vysoušečem vlasů.

Resort nabízí mnoho možností ke stravování, včetně dvou speciálních restaurací a la carte – s italskou a asijskou kuchyní.

V Coconut Bay naleznete 3 bazény a vodní park, dětské centrum, čtyři tenisové kurty, dva kurty na basketbal, venkovní jacuzzi a denně animační program.

Program all inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a svačinu každý den, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů, využití všech bazénů, fitness či kurtů – pro zájemce o skupinovou výuku tenisu i lekce zdarma.
Cena zahrnuje
ubytování all inclusive

transfer z letiště do hotelu a zpět

pojištění léčebných výloh
Cena nezahrnuje
Leteckou přepravu

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.