Vyhledávání zájezdu
Cleo - Itálie - Emilia Romagna - Lido Estensi

Cleo

Itálie » Emilia Romagna » Lido Estensi

Lido degli Estensi, Rezidence starstarstarstarCleo

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Cleo s bazénem DA– Lido degli Estensi
Ubytování

apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, sociální zařízení, TV, trezor, pračku, myčku, mikrovlnku, wi-fi, terasu s krbem a venkovním posezením, za poplatek klimatizaci, bilo pro 2-3 osoby – obývací pokoj s gaučem, ložnice s manželskou postelí, trilo pro 5 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, gauč v obývací části, trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice 3 lůžka, obývací část s gaučem, k dispozici také trilo pro 6 osob pro tělesně postižené – koupelna je vybavena sedátkem ve sprše, madlo, u WC je madlo.

Poloha

400 m od centra a 800 m od pláže. Rezidence je oblíbená pro množství služeb, které poskytuje.

Vybavení

recepce, bazén pro děti a dospělé, lehátka, slunečníky, posilovna, soukromá pláž, wellness, 50 m od rezidence je restaurace – slevy pro klienty, půjčování kol (za poplatek), zapůjčení pojízdného lehátka na pláž pro přemístění tělesně postižených osob přímo do vody.

NABÍDKA PRO SKUPINY AEROBIKU – PLOCHA NA CVIČENÍ PŘÍMO PŘED REZIDENCÍ U BAZÉNU (140 m2), povrch dlážděný, elektrická zásuvka, možnost zapůjčení CD rekorderu zdarma, plocha je běžně užívána skupinami cvičícími aerobik a zumbu.

Cena zahrnuje

ubytování v apartmánu za uvedený počet nocí, pobyty libovolné, spotřeby, zdarma použití bazénu, wi-fi, parkovací místo, vstup do posilovny.

Cena v tabulce je za apartmán a uvedený počet nocí:

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa max. 2 €/osoba/noc, závěrečný úklid 60 €/apartmán, kromě kuchyňského koutu (klient uklízí sám, jinak za poplatek 35 €).

Nepovinný příplatek: klimatizace 8 €/den, postýlka 25 €/týden, povlečení 7 €/týden, ručníky 7 €/týden, jízdní kolo 5 €/den, 23 €/týden, klubová karta 89 €/týden květen, červen, září, v červenci a srpnu 99 €/týden – v ceně slunečník + 2 lehátka na pláži, miniklub, basketbal, plážový tenis, volejbal, skupinové tance.

Vratná kauce: 100 €.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...