Vyhledávání zájezdu
Císař Ferdinand a St. Florian - Česká republika - Západní Čechy

Císař Ferdinand a St. Florian

Česká republika » Západní Čechy

Loket, Hotel starstarstarCísař Ferdinand a St. Florian

Počet termínů:

151 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Loket - Hotely CÍSAŘ FERDINAND a ST. FLORIAN
Poloha
v bezprostřední blízkosti středověkého hradu Loket.

Loket leží na úpatí Slavkovského lesa v meandru řeky Ohře. Historie města sahá do 12. století, kdy byl zde založen královský hrad. Loket býval důležitým královským městem a centrem Loketského kraje. Loket je oblíbeným turistickým cílem. Dominantou města je gotický hrad vypínající se na kamenném ostrohu nad řekou. Malebné centrum města je památkovou rezervací.
Vybavení ubytovacího zařízení
ST. FLORIAN: výtah, café restaurant. CÍSAŘ FERDINAND: stylová restaurace, vlastní pivovar s pivnicí, letní terasa, výtah, sauna, whirlpool, Wi-Fi (zdarma).
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, TV-SAT. 4lůžkový rodinný pokoj, 2 samostatné ložnice (cena na vyžádání).
Stravování
snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře – jednotné menu).
Sport a volný čas
SNĚZ CO DOKÁŽEŠ Každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin se na terase hotelu Císař Ferdinand můžete zúčastnit otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou). V této peci se nejprve minimálně na tři hodiny rozdělá oheň. Topí se především břízou a bukovým dřevem. Šamotové cihly do sebe natáhnou horkost a selátko je poté naložené a podlité domácím pivem spuštěno na grilu na žhavé uhlí, celá pec se zakryje a šest až sedm hodin se „griluje“. Výhodou je nejenom lahodná chuť, ale i to, že na rozdíl od klasického grilování je sele hotové najednou a není třeba jej postupně odřezávat. Cena za osobu: 450,- Kč (nápoje extra).
Cena zahrnuje
2x nebo 5x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.