Vyhledávání zájezdu
Čína jako nikdy předtím - Čína

Čína jako nikdy předtím

Čína

, Hotel

LM


Čína jako nikdy předtím

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Trasa
Peking - Suzhou - Šanghaj
Trasa
Peking I Suzhou I Šanghaj
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.
2. den: Přílet do metropole Číny Pekingu. Prohlídka Chrámu nebes, kde císaři vykonávali modlitební obřady za bohatou úrodu, dobré počasí a přízeň duchů. Transfer do hotelu, ubytování nocleh.
3. den:
Snídaně. Celodenní prohlídka města zahrnující náměstí Nebeského klidu, ze kterého volně projdeme do Zakázaného města – tradičního sídla čínských panovníků. Odpoledne návštěva Jingshan Parku. Návrat do hotelu, nocleh. Fakultativně možnost projížďky na rikšách.
4. den:
Snídaně. Návštěva Letního paláce. Poté se vydáme k jedinečnému dílu Velké čínské zdi v oblasti Juyongguan, která se rozpíná v neuvěřitelné délce více než 6.000 km. Při cestě zpět do Pekingu navštívíme olympijský park s dominantou Ptačího hnízda. Návrat do hotelu, nocleh. Fakultativně možno navštívit Kungfu show.
5. den: Snídaně, transfer na vlakové nádraží a odjezd vlakem do Suzhou. Po příjezdu navštívíme muzeum hedvábí a jednu z nejznámějších zahrad v Suzhou, Zahradu Mistra rybářských sítí. Ubytování v hotelu. Nocleh v Suzhou.
6. den: Po snídani navštívíme další z místních zahrad, tentokráte Zahradu Skromného politika. Následuje prohlídka vodního městečka Luzhi. Odjezd do Šanghaje. Transfer do hotelu, ubytování. Ve večerních hodinách navštívíme nábřeží Bund, kde budeme moci obdivovat moderní architekturu města. Nocleh v Šanghaji. Fakultativně možnost projížďky po řece Huangpu.
7. den:
Snídaně, uvolnění pokojů, prohlídka starého města, procházka po Nanjing Road a návštěva Buddhova chrámu, individuální volno před nočním transferem na letiště.
8. den: V brzkých ranních hodinách odlet, v ranních hodinách přílet do Prahy.

TERMÍNY REALIZOVANÉ PŘÍMÝM LETEM TAM:
26.3. - 2.4.2018
4.5. - 11.5.2018
1.6. - 8.6.2018

REALIZOVÁNO S PŘESTUPEM V DUBAJI (EMIRATES):
2.7. - 9.7.2018
20.8. - 27.8.2018
7.9. - 14.9.2018
21.9. - 28.9.2018
Fakultativní služby
• vízum 2.500,- Kč, na požádání zajistíme
• příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč
• fakultativní výlety (orientační ceny): Pekingská opera 20,- USD, Kungfu Show 25,- USD, projížďka na rikšách 18,- USD, plavba po Hungpu 25,- USD, TV Tower 25,- USD.
Tipy pro správnou volbu
Poznejte s námi Čínu jako nikdy předtím a to během několika dnů. Za jedinečnou cenu navštívíte Peking hlavní město Číny, Suzhou nebo-li čínské Benátky a Šanghaj, velmi moderní a pulzující město.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Cena nezahrnuje cca 30 - 50 USD spropitné (místní personál, průvodce, řidič).
Cena nezahrnuje
• vstupy 70,- USD - POVINNÝ POPLATEK NA MÍSTĚ
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• vlakovou jízdenku Peking - Suzhou
• 5 noclehů se snídaní v hotelech ***/****
• česky mluvící průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.