Vyhledávání zájezdu
Chata U Rybníka - Mariánská - Česká republika - Krušné hory

Chata U Rybníka - Mariánská

Česká republika » Krušné hory

, ChataChata U Rybníka - Mariánská

Počet termínů:

164 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mariánská - Chata U RYBNÍKA
Poloha
přímo v obci uprostřed hlubokých lesů a horských luk, v horském sedle, nedaleko Karlových Varů a Božího Daru

Historie obce Mariánská se datuje již k roku 1465. Byla jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších poutních míst v Čechách. Dnes je toto kdysi slavné místo oblíbeným centrem turistiky, lyžování a především velmi významným poskytovatelem ubytování pro zimní střediska Boží Dar a Klínovec. Klidné prostředí, kouzelná příroda a její členitost poskytuje návštěvníkům Krušných hor nevyčerpatelné možnosti sportování, kultury a cyklovýletů do okolí.
Vybavení ubytovacího zařízení
restaurace, sál, jídelna, salónek, bar, venkovní posezení, klubovna s TV, úschovna kol a lyží, trezor, dětský koutek, infrasauna, parkování přímo u objektů, garáže (omezený počet)
Vybavení pokoje
3 až 5lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, internet, 2 APT bezbariérové
Stravování
vlastní
Sport a volný čas
Sport a volný čas: stolní tenis, šipky, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání - v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km - půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km - fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km - squash, golf.
Cena zahrnuje
7x ubytování
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, ručníky, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...