Vyhledávání zájezdu
Chata Hořická - Černý Důl - Česká republika - Krkonoše - Černý Důl

Chata Hořická - Černý Důl

Česká republika » Krkonoše » Černý Důl

, Chata

LM


Chata Hořická - Černý Důl

Počet termínů:

36 termínů / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Chata Černý Důl
Kategorie hotelu: ****
Úvodní popis - letní
Prostorná chata se nachází na polosamotě na okraji obce Černý Důl. Pozemek je lemován horským potůčkem. Ideální pro rodinnou dovolenou nebo skupinu přátel toužící po relaxaci v absolutně klidném prostředí. V objektu je hostům k dispozici ping pongový stůl a "vinárna" s posezením a krbem. V Černém Dole jsou široké možnosti sportovního vyžití. Ideální místo pro horskou turistiku, na výlety do zajímavých míst Krkonoš, nebo na vyjížďky na horských kolech po značených cyklistických trasách. 2 km od chaty se nachází nově vznikající vyhlídka "Stezka korunami stromů".
Úvodní popis - zimní
Prostorná chata po zdařilé rekonstrukci se nachází u lesa, v romantickém prostředí na absolutně klidném místě, v horské vesnici Černý Důl. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Děti jistě potěší sáňkařský svah, který je přímo v místě.
Upozornění
Při velkem množství sněhu je lepší nechat auta na parkovišti (500 m) a dovézt zavazadla sněžným skutrem, který je k dispozici.
Popis objektu
počet podlaží 2, obytná plocha 200 m2,

Místnosti:
přízemí: vinárna (17 m2), koupelna (sprch. kout, umyvadlo), samostatné wc (wc), samostatné wc (wc), samostatné wc (wc), samostatné wc (wc), koupelna (sprch. kout, umyvadlo)
1. patro: ložnice (15 m2, 2 x samostatné lůžko, 1 x patrové lůžko), ložnice (14 m2, 2 x samostatné lůžko, 1 x patrové lůžko), ložnice (18 m2, 3 x samostatné lůžko), kuchyň (16 m2), ložnice (14 m2, 3 x samostatné lůžko), obytná místnost (63 m2), jídelna (16 m2, místnost je průchozí)

Vybavení objektu
lednička 1, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač, myčka,
vaření: (2x) elektrická varná deska, počet plotýnek: 8, elektrická trouba, typ vytápění: elektrika lokální (obsluhuje pronajímatel), (eletrická akumulační kamna ve všech místnostech i na sociálkách.), Ohřev vody: elektrický bojler, možnost kouření: ne
Exteriér

letní parkování otevřené na pozemku (5 míst),
zimní parkování otevřené na pozemku (5 míst, 500 m od objektu na parkovišti, s náhonem na 4 kola nebo se sněhovými řetězy až k objektu), druh pozemku: louka, oplocení: otevřený, velikost pozemku: 1000 m2
Další vybavení
stolní tenis, posezení ano, krb v domě (vinárna)
Okolí
Autobus: Černý Důl 1.1 kmBěžecké tratě: V okolí (Terén vhodný pro běžky v okolí objektu) 1.1 kmGolf: Mladé Buky 16 kmKabinková lanovka: Janské Lázně - Černá Hora 5 kmKoupaliště: Čistá - kemp Slunečná 3 kmKrytý bazén: Janské Lázně 5 kmLes: 20 mLyžařský vlek: Černý Důl 1.8 kmMuzeum: Vrchlabí (Hostinné 14 km) 11 kmObchod: Černý Důl 1.1 kmPamětihodnosti: Žacléř (Dělostřelecká tvrz Stachelberg) 25 kmPevnost: Josefov 49 kmPošta: Černý Důl 1.1 kmPřírodní zvláštnost: (Obora s jelení zvěří) 30 mPůjčovna sportovních potřeb: Černý Důl 1.1 kmRestaurace: Černý Důl 1.1 kmSáňkařská dráha: Černá Hora 5 kmSauna: Janské Lázně 5 kmSedačková lanovka: Černý Důl 1.8 kmSvah pro děti: U objektu 20 mTuristické stezky: 100 mVlak: Vrchlabí 12 kmVyhlídka: Teplicko - Adršpašské skály 38 kmVyhlídka: Černá Hora 6 kmVyhlídkové lety: Vrchlabí - Lánov 9 kmZámek: Vrchlabí 11 kmZámek: Kuks 40 kmZOO: Dvůr Králové nad Labem 31 km
Poznámka
V přízemí jsou dvoje sociálky: pro dámy jedna sprcha a 2 WC, pro pány jedna sprcha a 2 WC.
Zvláštní nabídka
Objekt stojí na samotě, v údolí s potokem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...