Vyhledávání zájezdu
Chalupa Stárkov - Česká republika - Broumovsko

Chalupa Stárkov

Česká republika » Broumovsko

, Chata starstarstarstarChalupa Stárkov

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Úvodní popis
Ubytování v jedné z 22 chalup v rozlehlém rekreačním parku se rozkládajícím se na bohatém území CHKO Broumovsko nedaleko Teplických a Adršpašských skal. Ideální ubytování nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky čisté přírody, klidu a relaxace. Chalupy jsou rozesety po zeleném údolí na okraji městečka Stárkov.Hosté mohou využít nabídky jízdy na koních (samostatně nebo ve voze) či poníkovi. V areálu se nachází fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal a minigolf. Pro ty nejmenší je k dispozici nové oplocené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. V letní sezóně jsou k dispozici i trampolíny, nadzemní bazén a skákací hrad. K příjemnému letnímu posezení či opékání můžete využít jak naše otevřené, tak i zastřešené ohniště. Ubytování je ideálním výchozím bodem pro pěší výlety do okolí, ale i pro cyklistiku. Doporučujeme výlety do Adršpašských a Teplických skalních měst, Broumovských stěn, na Hvězdu nebo zámeček Bischofstein. K vidění jsou i impozantní zámky v Náchodě, Novém Městě nad Metují či Opočně. Město Broumov zase láká naše hosty na prohlídky benediktinského kláštera či dřevěného hřbitovního kostela P. Marie. Za zmínku také stojí bohaté množství památek vojenské historie.
Upozornění
Fotografie jsou ilustrační, jednotlivé domky se mohou lišit vzhledem interiérového vybavení.
Popis objektu
počet podlaží 2, obytná plocha 100 m2,

Místnosti:
přízemí: samostatné wc , koupelna (wc, sprch. kout), obývací pokoj (počet míst u jídelního stolu: 6, počet pohovek: 1, kuchyňský kout, jídelní kout)
1. patro: ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (2 x samostatné lůžko), ložnice (2 x samostatné lůžko)

Vybavení objektu
bazén venkovní (společný pro všechny ubytované), lednička 1, mrazicí box 1, mikrovlnná trouba, překapávač, varná konvice, vysavač, klasický TV, satelit, Internet WiFi za poplatek (200 Kč/týden), domácí zvíře: za poplatek (540 Kč/týden, pouze menší plemena, na vyžádání u pronajímatele), možnost kouření: ne
Další vybavení
zahradní nábytek ano, pískoviště, ruské kuželky, stolní tenis, slunečník, lehátka 6x, (za poplatek na místě)
Okolí
Beach volejbal: v areálu Jízda na koni: v areálu Půjčovna sportovních potřeb: v areálu Restaurace: Stárkov Rybník: v areálu (možnost rybaření, ryby nutno vrátit zpět)
Poznámka
Všechny popisované venkovní sportovní atrakce jsou společné pro všechny ubytované klienty.
Zvláštní nabídka
V areálu je možno využít: nově vybudované a oplocené dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami, ruské kuželky, rybolov,stolní fotbal, šipky, kulečník, stolní tenis, beach - volejbalové a fotbalové hřiště, vyjížďky na koních a vodění na poníkovi, pro skupiny možná jízda ve voze. V létě je k dispozici nadzemní bazén, trampolína, skákací hrad a letní terasa s občerstvením., možnost opékání či grilování.

Další služby: recepce s turistickými informacemi, prodej turistických map a průvodců, wifi v domcích 200 Kč/týden nebo bezplatná WiFi v kavárně a na terase, masáže v soukromí pronajímané chalupy,praní prádla, zapůjčení horských kol a sportovního vybavení, sezónní občerstvení, ranní donáška čerstvého pečiva, donáška palivového dříví do krbu nebo krbových kamen, zprostředkování nákupu před příjezdem klienta.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...