Vyhledávání zájezdu
Chalupa Radvánov u Kovářova - Česká republika - Jižní Čechy

Chalupa Radvánov u Kovářova

Česká republika » Jižní Čechy

, Chata starstarstarChalupa Radvánov u Kovářova

Počet termínů:

47 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Úvodní popis - letní
Zrekonstruovaný statek s velkým travnatým dvorem, pískovištěm a přilehlou loukou stojí na okraji malé obce 10 km od přehrady Orlík. Ideální místo pro pobyt větší skupiny - k dispozici pergola se stolním tenisem, sauna s odpočívárnou a krbem, herna s kulečníkovým stolem.
Úvodní popis - zimní
Zrekonstruovaný statek se saunou s odpočívárnou a krbem a hernou s kulečníkovým stolem je ideálním místem pro pohodovou dovolenou.
Popis objektu
počet podlaží 2, obytná plocha 152 m2,

Místnosti:
přízemí: kuchyň (18 m2, počet míst u jídelního stolu: 5, jídelní kout, místnost je průchozí), společenská místnost (50 m2, počet míst u jídelního stolu: 6, počet křesel: 1, počet pohovek: 1, jídelní kout, místnost je průchozí), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), obývací pokoj (20 m2, počet pohovek: 1, místnost je průchozí)
podkroví: ložnice (22 m2, 1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, 1 x postýlka pro kojence), ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (14 m2, 1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko), koupelna (10 m2, wc, vana, sprch. kout, umyvadlo), hala (16 m2, 2 x přistýlka, místnost je průchozí), ložnice (16 m2, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo)
sam.objekt (vchod venkem): sportovní místnost (50 m2, wc, sprch. kout, umyvadlo)

Vybavení objektu
dětský bazének, lednička 1 (240 l), mrazicí box 1 (120 l), pračka automatická, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, topinkovač, remoska, myčka, vysavač, klasický TV (1x v o.p., 1x v herně (společ, místnosti).), satelit, DVD přehrávač, rádio s cd přehrávačem, Internet wifi v ceně, typ vytápění: ústřední topení ústřední(kotel v domě - obsluhuje host), (manuální přikládání), Ohřev vody: elektrický bojler (objem: 100 l), domácí zvíře: za poplatek (300 Kč), možnost kouření: ne
Exteriér

letní parkování uzavřené na pozemku (10 m od objektu, 3 místa, další místa na otevřeném pozemku před objektem.),
zimní parkování uzavřené na pozemku (10 m od objektu, 3 místa, další místa na otevřeném pozemku před objektem.), druh pozemku: dvůr, oplocení: oplocený, velikost pozemku: 1000 m2
Další vybavení
ohniště s grilem, zahradní nábytek dřevěný, houpačka dětská, sauna (sauna, u které je krb se sezením.), zahradní sprcha, kulečník: pool (s děrami), pískoviště, kóje na lyže, stolní tenis, krbová kamna (ve společ. místnosti), kachlová kamna (krbová v o.p.), gril ano, posezení pod pergolou, uzamykatelný prostor pro kola, dětská židlička ano, krb v domě (sauna)
Okolí
Autobus: Radvánov 30 mBěžecké tratě: Chyšky-Nadějkov 14 kmBowling: Milevsko 12 kmDoktor: Kovářov 2 kmFitcentrum: Milevsko 12 kmHospoda: Kovářov 2 kmHrad: Zvíkov 21 kmHřiště: Kovářov 2 kmKrytý bazén: Milevsko 12 kmLyžařské středisko: Monínec 30 kmMasáže: Kovářov 2 kmMinigolf: Počepice 15 kmMuzeum: Milevsko 12 kmObchod: Kovářov 2 kmPošta: Kovářov 2 kmPřehrada: Orlík - přehradní nádrž 10 kmPřírodní zvláštnost: Zeměráj - zážitkový park (kamené viklany) 3 kmPůjčovna sportovních potřeb: Milevsko 12 kmRestaurace: Kovářov 2 kmRybolov: Orlík - přehradní nádrž (možnost rybaření) 10 kmSauna: V objektu Sportovní areál: Vysoký Chlumec 20 kmStolní tenis: V objektu Supermarket: Milevsko 12 kmTenis: Kovářov 2 kmVlak: Milevsko 12 kmZámek: Orlík 13 km
Poznámka
V ložnici v podkroví (14 m2) uváděné jednolůžko je široké 140 cm, vhodné i pro dvě děti a tam uváděné dvojlůžko je standardní rozkládací lůžko, po rozložení pro dvě dospělé osoby.

V hale v podkroví, ze které je vstup do dvou ložnic, jsou uváděny 2 přístýlky. Jsou to však standardní lůžka, ale v průchozí místnosti.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.