Vyhledávání zájezdu
Chalupa Kopec - Česká republika - České Švýcarsko

Chalupa Kopec

Česká republika » České Švýcarsko

, ChataChalupa Kopec

Počet termínů:

23 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:
Kategorie hotelu: **
Úvodní popis
Účelně zařízený penzion (bývalý mlýn) vhodný pro nenáročné klienty situovaný na kraji lesa v osadě Kopec, v NP České Švýcarsko. Osada Kopec je oblíbeným výchozím místem do NP, je zde velké množství cyklostezek.
Upozornění
V případě obsazení 4 nebo 6 os. budou další ložnice uzamčené.
Omezení
Jednou týdně v pátek majitel seče trávu na pozemku.
Popis objektu
počet podlaží 2, obytná plocha 90 m2,

Místnosti:
přízemí: kuchyň (15 m2, kuchyňský kout, místnost je průchozí), samostatné wc (wc, umyvadlo), společenská místnost (50 m2, počet míst u jídelního stolu: 10, počet křesel: 1, počet pohovek: 1, jídelní kout, bar, místnost je průchozí)
1. patro: ložnice (21 m2, 4 x samostatné lůžko, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (23 m2, 3 x samostatné lůžko, místnost je průchozí), ložnice (10 m2, 2 x samostatné lůžko), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (1 x samostatné lůžko, místnost je průchozí), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (1 x manželské lůžko, sprch. kout), ložnice (1 x manželské lůžko, sprch. kout)

Vybavení objektu
lednička 1, mikrovlnná trouba, varná konvice (2x), toustovač, vysavač, žehlička, klasický TV, satelit (3x), rádio,
vaření: (2x) elektrický sporák s elektrickou troubou, počet plotýnek: 8, typ vytápění: elektrika + tuhá paliva lokální (obsluhuje host), (kamna na dřevo ve společenské místosti, v pokojích el. radiátory), Ohřev vody: elektrický bojler, domácí zvíře: za poplatek (300 Kč, pouze malé zvíře a na vyžádání u majitele), možnost kouření: ne
Exteriér
parkování otevřené u objektu (počet míst dle potřeby), druh pozemku: zahrada, oplocení: otevřený
Další vybavení
zahradní nábytek plastový, pískoviště, posezení ano, uzamykatelný prostor pro kola, (úschovna kol se nachází vlevo v domě.)
Okolí
Aquapark: Neustadt - Německo 26 kmAquapark: Gross Schonau - Německo 23 kmAutobus: Brtníky 3 kmCyklostezky: V místě Doktor: Rumburk 10 kmHrad: Tolštejn, Brtnický hrádek Koupaliště: Mikulášovice 7 kmLes: V místě 40 mMuzeum: Krásná Lípa 10 kmObchod: Brtníky 3 kmPřehrada: Kyjov 10 kmRestaurace: Kopec 90 mRozhledna: Tanečnice, Vlčí hora, Jedlová Supermarket: Rumburk 10 kmTuristické stezky: V místě Vlak: Rumburk 10 kmVyhlídka: V místě 200 m
Poznámka
V 1. poschodí je ložnice s 1 lůžkem propojená s ložnicí se 3 lůžky.Společenská místnost v přízemí je průchozí do kuchyně.
Zvláštní nabídka
Blízkost Chráněné krajinné oblasti Labské pískovceVenkovní posezení je kryté stříškou - celkem pro 10 osob.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.