Vyhledávání zájezdu
Čertův Mlýn - Česká republika - Šumava - Železná Ruda

Čertův Mlýn

Česká republika » Šumava » Železná Ruda

Špičák, Hotel starstarstarČertův Mlýn

Počet termínů:

390 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL ČERTŮV MLÝN
Poloha
hotel se nachází v oblíbeném horském středisku Špičák, v nadmořské výšce 1200 metrů. Díky své poloze nabízí v průběhu celého roku široké možnosti sportovního vyžití. Hotel je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku na nedaleké Černé či Čertovo jezero, dále k šumavskému vodopádu Bílá Strž nebo k Prášilskému jezeru.
Lyžování
nedaleko od hotelu malé lyžařské areály Hořec (200 m) a Alpalouka (400 m) - sjezdovka vhodná pro začátečníky a rodiny s dětmi, lyžařská škola. Lyžařský areál Špičák (1,5 km od hotelu) - 8 km sjezdovek různé obtížnosti, čtyřsedačková lanovka, lyžařská škola, umělé zasněžování. Lyžařský areál Velký Javor v Německu (cca 9 km) - kabinková a sedačková lanovka, večerní lyžování, bobová dráha. V okolí Železné Rudy na 100 km udržovaných běžeckých stop.
Koupání
krytý vyhřívaný hotelový bazén (12 m dlouhý). Přírodní koupaliště v Železné Rudě cca 8 km, Nýrsko 25 km, Zwiesel 25 km.
Vybavení
restaurace s letní terasou, vinárna, krytý vyhřívaný bazén, sauna, dětský koutek, úschovna lyží a kol, tenisový kurt, stolní tenis, stolní fotbal a také WiFi připojení k internetu, nehlídané parkoviště zdarma, garáže za poplatek.
Speciální nabídka
Vstup do krytého hotelového bazénu ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 26.12.-2.1.18 5 nocí, v ostatních obdobích 3 noci. Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek. Možný pobyt se psy po předchozí domluvě.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...