Vyhledávání zájezdu
Carpinelle - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano - Pineta

Carpinelle

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano » Pineta

Lignano - Pineta, VilaCarpinelle

Počet termínů:

50 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Carpinelle - Lignano Pineta
Ubytování
apartmán, D quadri 8 -

přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. 1. patro: 2 ložnice s manželskou postelí nebo dvěma lůžky. 2.patro: podkrovní ložnice se dvěma lůžky.

(max. 8 osob, počet ložnic, 3)
mezonet (přízemí / 1. patro / 2.patro, vnitřní schodiště), balkon (2x), zahrádka (s krytou terasou, oplocená), terasa (solární), klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo (číslované), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00

apartmán, GOLD D quadri 8 -

přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. 1. patro: 2 ložnice s manželskou postelí nebo dvěma lůžky. 2.patro: podkrovní ložnice se dvěma lůžky.

(max. 8 osob, počet ložnic, 3)
mezonet (přízemí / 1. patro / 2.patro, vnitřní schodiště), balkon (2x), zahrádka (s krytou terasou, oplocená), terasa (solární), zrenovovaný, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha ((sprchový kout)), druhé soc. zařízení (se sprchou), zahradní nábytek, parkovací místo (číslované), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Prostřední část letoviska Lignano, Lignano Pineta, nabízí druhé, menší centrum s typickými obchůdky a restauracemi. Tato část je mnohem klidnější, než Sabbiadoro a většina domů a vilek je obklopena zelenými zahradami a vzrostlými piniemi. V této části jsou pak umístěny i zábavní atrakce města – Aquasplash, Gulliverlandia i lunapark.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Vila CARPINELLE (Arco del Maestrale) je složena z 6 řadových vilek ležících v klidné části letoviska nedaleko parku Parco Hemingway s dětským hřištěm. V blízkosti se nachází supermarket, bary a pizzerie. Všechny apartmány jsou mezonetové, mají vlastní sociální zařízení (typ GOLD dvojí), klimatizaci, TV, trezor, Wi-Fi, myčku, solární terasu, 2 balkony, oplocenou zahrádku s venkovním posezením a dvěma lehátky a číslované parkovací místo. Apartmány typu GOLD jsou zrenovované, mají nové vybavení a navíc pračku a mikrovlnnou troubu.

Vzdálenost od
pláže 300 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
Wi-Fi v objektu
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...