Vyhledávání zájezdu
Bungalovy TERMAL - Slovinsko - Moravské Toplice

Bungalovy TERMAL

Slovinsko » Moravské Toplice

, Bungalovy starstarstarBungalovy TERMAL

Počet termínů:

167 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: BUNGALOVY
Poloha
bungalovy se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s "černou vodou". Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání. Wellness centra nabízejí masáže všeho druhu a saunový svět.
Koupání
hosté bungalovů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti. Uzavírka bazénů: v období 4.5.-4.7.2017 bude v areálu Terme 3000 uzavřen vnitřní bazénový komplex, 2 tobogány na tobogánové věži, dojezdový bazén a přírodní bazén.
Vybavení
domky s doškovou střechou se nacházejí přímo v areálu Terme 3000 a vytvářejí vesničku. V každém domku jsou čtyři pokoje s vlastním vchodem a terasou. V zimě jsou vytápěné. Hostům je k dispozici restaurace a bazény v hotelu Termal (50-300 m od bungalovů)
Speciální nabídka
Vstup do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.
Doprava
vlastní z Brna 360 km, z Prahy 520 km
Poznámky
Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji. Uzavírka bazénů: v období 4.5.-15.7.2017 bude v areálu Terme 3000 uzavřen vnitřní bazénový komplex, 2 tobogány na tobogánové věži, dojezdový bazén a přírodní bazén.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...