Vyhledávání zájezdu
Bungalovy TERMAL - Slovinsko - Moravské Toplice

Bungalovy TERMAL

Slovinsko » Moravské Toplice

, Bungalovy starstarstarBungalovy TERMAL

Počet termínů:

511 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: BUNGALOVY
Poloha
bungalovy se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s "černou vodou". Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání. Wellness centra nabízejí masáže všeho druhu a saunový svět.
Koupání
hosté bungalovů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.
Vybavení
domky s doškovou střechou se nacházejí přímo v areálu Terme 3000 a vytvářejí vesničku. V každém domku jsou čtyři pokoje s vlastním vchodem a terasou. V zimě jsou vytápěné. Hostům je k dispozici restaurace a bazény v hotelu Termal (50-300 m od bungalovů).
Speciální nabídka
Vstup do bazénů hotelu Termál a do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.
Doprava
vlastní. Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Poznámky
Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...